Жертовний Лик (2013)

Жертовний Лик (2013) дивитися онлайн

Jug Face

Про фільм Жертовний Лик (2013) українською мовою:

Мотиви про сатаністів простежуються в багатьох фільмах жахів, адже поклоніння потойбічного зла нагнітає атмосферу і створює дуже похмурий і страшний сюжет. У фільмі Жертовний Лик також простежується окультна тема, яка є фундаментом усієї сюжетної лінії фільму. Жертвоприношення і побут людей, відсторонених від цивілізації, живуть в глушині, наводить страх своєю непередбачуваністю і несподіванкою подальших дій: їх не можна передбачити, пояснити або зрозуміти. Саме необъяснимость людських вчинків викликає гострі страх, а весь фільм заснований передчуттях, які потім складаються в повну та цілісну картину.

Жертовний Лик - фільм жахів про дівчину з американської секти, яка не збирається стати новою жертвою місцевого божества. Головна героїня Пекла живе серед секти, що поклоняється божеству з ями. Вона стала жертвою інцесту і носить дитину від свого брата. Жертвоприношення - обов'язкова умова процвітання цієї закритої громади, а вибір падає на того, чий портрет створить гончар Дювай. Після певного ментального контакту, він ліпить глечики, з зображенням наступної жертви. Після чергового контакту вибір падає на Пеклі, яка зовсім не хоче вмирати. Вона йде проти всіх здорових, на їхню думку законів, ховає глечик, в надії змінити свою долю. Але цієї маленький світ не підкоряється цивілізованого розуміння, а боротьба проти релігійно сліпий громадськості, побут якої слагался століттями, неймовірна небезпечна.

Жертовний Лик (2013) - фільм не просто атмосферне, а з допомогою хоррор інструментів, дуже чітко простежується внутрішня драма героїні, яка йде проти переконань своєї громади. Ціна свободи для кожного своя, а невидимий монстр - лише втілення людського страждання, переконаності та сліпої віри. Фільм повністю поглинає своєю глибиною, холодить жахом і моторошними автентичними сценами.

Країна: США
Повна назва: Жертовний Обличчя / Face Jug
Дата виходу фільму: 23 січня 2013

У ролях:
Режисер:
Жанр: жахи, трилер, драма
Тривалість: 81 хв / 01:21
Жертовний Лик (2013)

Дивитися фільм Жертовний Лик (2013) в хорошій якості

Жертовний Лик (2013)Жертовний Лик (2013)Жертовний Лик (2013)

Жертвенный Лик (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.