Університетська кров (2014)

Університетська кров (2014) дивитися онлайн

Varsity Blood

Про фільм Університетська кров (2014) українською мовою:

Жахи, героями яких є звичайні студенти, що навчаються у великому коледжі. Під час студентського життя з постійними стрічками і вечірками починають відбуватися страшні речі. Кожен день гине один з його учнів, якого знаходять у стінах університету. Місцем вбивства стає звичайна, тиха бібліотека. Здавалося б, що може статися зі студентом, який просто засиджується в бібліотеці? При цьому її працівники щодня знаходять новий труп. Люди, які працюють в бібліотеці, самі приходять в жах від подій, адже вбивця працює дуже тихо.

Поліція включається у розслідування для того, щоб покарати злочинця і припинити низку страшних вбивств. Пустивши всі свої сили на розкриття злочину, вони виявляються безсилими перед убивцею. Ситуація стає більш заплутаною, коли правоохоронні органи виявляють, що в момент вбивства бібліотека залишається порожньою. Життя у студентів набагато ускладнюється, вони перестають влаштовувати вечірки і намагаються обходити стороною злощасну бібліотеку.

Одного разу поліція вирішує влаштувати засідку, вони вмовляють взяти участь студента в якості приманки, при цьому гарантують повну безпеку. Але як вони не старалися, у них не виходить залишити студента живим. Вбивця залишається непойманным, а на його рахунку з'являється новий труп, який приводить в повне сум'яття і жах працівників поліції. Піднявши старі зведення по коледжу, поліція наштовхується на історію студента, який загинув дуже давно в стінах університету. Злочин, який не розкрито. Привид цього студента, можливо, і є те зло, яке вбиває учнів у коледжі. Перед поліцією стоїть дуже не просте завдання довести причетність до вбивства примари студента, або знайти реального злочинця.

Дивитися фільм Університетська кров (2014) в хорошій якості

Університетська кров (2014)Університетська кров (2014)Університетська кров (2014)

Университетская кровь (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.