Меггі (2015) дивитися онлайн

Maggie

Про фільм Меггі (2015) українською мовою:

Повільно, але вірно людство починає перетворюватися в ходячих мерців, не здатних до нормального життя. Все, що потрібно таким істотам – це людське м'ясо. У них немає почуттів, немає жалю, ні людяності. Невелика група людей усіма намагається впоратися з тлінним світом, пристосуватися до нього, почати нове життя. Але почати нове життя в таке важко, адже на кожному кроці тебе чекає нова небезпека, в будь-який момент ти можеш заразитися і перетворитися в те ж істота, проти якого ти бився.

Нас знайомлять із звичайною дівчинкою-підлітком, якій з юного віку доводиться жити в таких умовах. Але навіть у цьому світі вона ходить у своєму житті щасливі моменти, які дають їй стимул жити далі. Але одного разу вона виявляється зараженим.

Залишається зовсім небагато часу до того моменту, коли вона перетвориться в несвідому істоту. Меггі прекрасно розуміє, що станеться з нею незабаром. Але одна думка про те, що в такому ранньому віці її життя закінчується, повільно зводить її з розуму. Період між життям і смертю - це найжахливіші моменти, з якими може зіткнутися людина, поки людина...

Дивитися фільм Меггі (2015) в хорошій якості

Меггі (2015)Меггі (2015)Меггі (2015)

Мэгги (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.