Список Шиндлера (1993)

Список Шиндлера (1993) дивитися онлайн

Schindler's List

Про фільм Список Шиндлера (1993) українською мовою:

На самому початку II Світової війни в захоплену нацистами Польщі прибуває Оскар Шиндлер, підприємливий ділок, якого не бентежить відсутність зв'язків: він легко сходиться з потрібними людьми і дуже скоро організовує прибуткове підприємство. Запустивши фабрику, на якій виробляються емальовані вироби, Шиндлер залучає до роботи польських євреїв, зігнаних в гетто і тих, що тягнуть злиденне існування - нацистське командування заборонило їм пускати в обіг гроші, і іншого способу роздобути необхідні продукти у євреїв немає.
Керуючим фабрики стає член єврейської ради по імені Іцхак Штерн, який користується службовим становищем, щоб допомогти якомога більшій кількості євреїв. Після прибуття в Краків Амона Гета, офіцера СС, надходить наказ про ліквідацію польських євреїв у концтаборі Аушвіц, і Шиндлер вирішує врятувати своїх робітників. З часом їм починає рухати не тільки боязнь втратити свій бізнес, але й щиро і палке бажання допомогти приреченим на смерть людям.
Список Шиндлера (1993)

Дивитися фільм Список Шиндлера (1993) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Список Шиндлера (1993) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Список Шиндлера (1993)Список Шиндлера (1993)Список Шиндлера (1993)

Список Шиндлера (1993) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Віт
  • 21 січня 2018 20:27
  • 0
cry
дуже зворушливий фільм.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.