Заарештуйте мене (2013)

Заарештуйте мене (2013) дивитися онлайн

Заарештуйте мене (2013)
22 жовтня 2019

Про фільм Заарештуйте мене (2013) українською мовою:

Цей трилер французького виробництва здатний вразити глядача в саме серце. Все відоме таке поняття, як звичайна совість. Але в сучасному світі мало хто звертає на неї увагу. Хоча совість все ж існує, що яскраво показано в картині «Заарештуйте мене».

Совісні люди були, є і будуть. Якраз про такий представниці слабкої статі і буде показано в картині. У поліцейській дільниці за останні кілька тижнів все було спокійно, не це спокій всіх насторожувало і лякало. Скоро прийде вечір, коли все змінити. І тоді хранителям порядку буде над чим поміркувати.

У цій історії все почалося з того, що в спокійний поліцейський відділок завітала молода особа. Вона була спокійна і сумна, а до того ж страшенно сприйнятлива леді. Гостя ділянки поліцейським повідала про те, що особисто вбила власного чоловіка, і при цьому зробила це абсолютно усвідомлено.

Все була відома ця історія, оскільки після смерті її чоловіка пройшло вже як мінімум 10-ть років. Правда, все прибували у твердій впевненості, що причиною його смерті був нещасний випадок, ну, або суїцид. А тут несподівано завітала його благовірна і зізналася у скоєному злочині. Зрозуміло, всі її слова розбудили у правоохоронців невеселі думки. Вони вирішили розслідувати то давня справа і те, до чого вони прийшли, стало для всіх повною несподіванкою.

Жанр: Трилер.
Країна: Франція.
Режисер: Жан-Поль Лильенфельд.
Сценарій: Жан Теле, Жан-Поль Лильенфельд.
Продюсери: Jesus Gonzalez-Elvira, Філіп Лижеуа, Жан-Мішель Рей ... »
Оператор: Паскаль Роботи.
Художник: Lieven Baes.
Композитор: Маттье Гонет, Андре Дзезюк, Kate ... »
У ролях: Софі Марсо, Міу-Міу, Янн Эбонж, Марк Барбе, Валері Бодсон, Артур Бюиссен, Вадим Гудсмитс, Клодін Пеллетьє, Женні Клювання, Роже Де Моэрлос, Динара Друкарова, Serge Hollogne, Ерік Годон, Фредерік Френе, Patrick Hastert, Жан-Франсуа Вулф, Енн Бопен, Тома Куман, Ерве Герризи, Інгрід Хейдершейдт.

Дивитися фільм Заарештуйте мене (2013) в хорошій якості

Заарештуйте мене (2013)Заарештуйте мене (2013)Заарештуйте мене (2013)

Арестуйте меня (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.