Дім, милий дім (2013)

Дім, милий дім (2013) дивитися онлайн

Home Sweet Home

Про фільм Дім, милий дім (2013) українською мовою:

Будинок - це фортеця, і припустити, що він стане смертельною пасткою нікому і в голову не прийде, тим більше в маленькому спокійному місті. Головні герої трилера Будинок, милий будинок, які зупинилися в тихому провінційному містечку, теж не задавалися таким питанням. Френк і Сара, переїхали з мегаполісу, щоб виховувати свого піврічного синочка Адама далеко від міської суєти і ближче до природи. Чудова родина, про життя якої пара мріяла, але от тільки вони навіть не підозрюють, що скоро їх чекає страшна доля.

Одного разу Сара бачить у своєму дворі стороннього чоловіка. Не дивлячись не відмовки чоловіка, вона заявляє в поліцію, так як тепер вони відрізані від цивілізації, і краще заздалегідь припиняти будь-які підозрілі ситуації. В цей же вечір, Френк і Сара залишають Адама у батьків, а самі хочуть удвох насолодитися романтикою. Але тепер їх в будинку чекає маніяк, який захоче пограти в смертельну гру. У цьому провінційному містечку свої розваги, особливо якщо злочинець і представник влади - один і той же чоловік. Дім, милий дім (2013) - трилер, в якому маніяк буде грати в кішки-мишки з ні в чому не винної молодою подружньою парою. Всі системи безпеки вимкнені, з будинку немає виходу. І крім як рятуватися від злочинця, який захопив їх будинок, пара задається питаннями: Навіщо?, Чому саме вони?.

Будинок, милий будинок - дуже непоганий представник жанру трилер. Тут є все, що потрібно: маніяк, пара потерпілих, локальна зона і вельми невизначений мотив. Напруга зростає з кожною секундою, коли Френк і Сара перебувають в будинку з замурованими вікнами і шерифом-вбивцею. Шансів врятуватися немає, нерви на межі, а маніяк увійшов у кураж і не збирається зупинятися. Може таким, нехай і тривіальним способом, показано, що робить з людиною влада і яким жорстоким він може стати, відчувши цю вседозволеність.
Дім, милий дім (2013)

Дивитися фільм Дім, милий дім (2013) в хорошій якості

Дім, милий дім (2013)Дім, милий дім (2013)Дім, милий дім (2013)

Дом, милый дом (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Оксана
  • 24 листопада 2016 12:32
  • 0
Я люблю фільми на подібну тематику, в стилі «Забавних ігор». Звичайно даний твір не шедевр, але подивитися можна, особисто мені було цікаво. Кінець сподобався, так... хто як розважає себе в глушині. Варто відзначити сам будинок, де відбувалися всі події, дійсно будинок, милий будинок.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.