Дім забутих речей (2014)

Дім забутих речей (2014) дивитися онлайн

House of Last Things

Про фільм Дім забутих речей (2014) українською мовою:

Події в кінокартині «Будинок забутих речей» відбуваються в американському штаті Орегон, в місті Портленді. Головний герой - музичний критик, який домігся величезних успіхів у своїй діяльності. У нього є дружина Сара. Вони живуть в достатку, але Сара знаходиться в сильній депресії після нещодавно трагедії. Вона зовсім недавно пройшла реабілітацію.

Для підтримки своєї дружини і лікування її хворої душі, головний герой вирішив вчинити з нею поїздку в Італію. Поки вони будуть відсутні, за будинком буде доглядати якась Келлі разом зі своїм молодшим братом Тімом і її молодим чоловіком Джессі.

Досить швидко ця трійця втягнулася в ряд небезпечних і неймовірних подій. Невідомо з якої причини, Джессі несподівано вирішила вкрасти з супермаркету восьмирічного Адама, але хлопчик виявився важким дитиною. З того часу, коли він став жити в будинку, створюється враження, що він може здійснювати контроль над усіма, хто оточує його. Келлі, Тім і Джессі опинилися в пеклі між реальним життям і галюцинаціями. Будинок забутих речей почав мимоволі впливати на всіх тих, хто живе там.

Дивитися фільм Дім забутих речей (2014) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Дім забутих речей (2014)

Дивитися фільм Дім забутих речей (2014) в хорошій якості

Дім забутих речей (2014)Дім забутих речей (2014)Дім забутих речей (2014)

Дом забытых вещей (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.