Фобія (2013) дивитися онлайн

Phobia

Про фільм Фобія (2013) українською мовою:

Фільм Фобія (2013) - історія про психотерапевта, пацієнтом якої став хлопець, впевнений у своїй вампірської сутності. Психотерапевт доктор Леслі Паркер приїхала з Америки на навчання до професора Шарго, відомому психіатра. Її ідея про лікування фобій гіпнозом була сприйнята в професорських колах позитивно, особливо для нового пацієнта доктора Шарко. Валентин Дракула - володіє дивним діагнозом - він вважає, має далеко не людське походження. Він - вампір, цей факт настільки вкорінився в його голові, що йому потрібне серйозне лікування. Шарко Фройд надають право на лікування Валя Леслі, яка повинна провести з ним кілька сеансів і з'ясувати в чому причина цього маніакального стану.

Леслі і Валентин часто бачаться і розмовляють про виниклу проблему. Він знає, що вона дівчина, при цьому цей факт його абсолютно не бентежить. Вона знайомитися з його родиною, а Валентин присвячує Леслі таємниці свого родового прокляття. Поступово, головна героїня фільму Фобія починає розуміти, що історія Валя тісно переплетена з вбивством. Але будинок Валя сповнений інтриг і секретів, які все більше заплутують головну героїню і не дають їй дістатися до істини, яка обіцяє величезною небезпекою.

Фільм Фобія коливається на межі трилера і жаху, а атмосфера кінця 19 століття, захоплює і зачаровує. Сюжет поступово загострюється, підносячи несподівані сюрпризи і повороти, затягуючи в гущу потойбічного і нез'ясовного. Інтриги, таємниці минулого не залишають героїню в спокої, а Валентин приховує щось страшне. Чим далі Леслі заглиблюється в лікування, тим більше незрозумілого вона знаходить. Величезна концентрація холодить жаху панує в кінострічці Фобія (2013), вигадка переплітається з реальністю, і сама Леслі ставати пацієнтом, яка намагається позбутися свого страху.
Фобія (2013)

Дивитися фільм Фобія (2013) в хорошій якості

Фобія (2013)Фобія (2013)Фобія (2013)

Фобия (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.