Теорія великого вибуху (9 сезон)

Теорія великого вибуху (9 сезон) дивитися онлайн

The Big Bang Theory

Додано 26 лютого 2020 Кураж-Бамбей 1-12 сезон 24 серія

Про серіал Теорія великого вибуху (9 сезон) українською мовою:

Теорія великого вибуху мабуть, один з самих кращих комедійних серіалів, так званих ситкомів, останнього десятиліття, який символізує собою нову епоху, як у свій час серіал «Друзі». Яскраві і нетипові персонажі, чудова гра акторів, відмінний гумор – це лише кілька переваг серіалу, через які яких просто потрібно влипнути в екран і подивитися його. Це один з тих серіалів, який потрібно обов'язково дивитися, і який зовсім не набридає.

У центрі сюжету двоє молодих і талановитих фізиків – Леонард і Шелдон. Вони дуже розумні, і відверто кажучи, вважають себе «великими умами». Але, незважаючи на те, що їх IQ зашкалює, хлопці зовсім не можуть спілкуватися з людьми, тим більше, якщо це стосується привабливої дівчини. Однак з появою нової сусідки, красуні Пенні, все починає мінятися кардинальним чином.

Так само компанію Леонарда і Шелдона доповнюють двоє незвичайних друзів, один з яких - хтивий інженер Говард Воловиц, а другий нереально сором'язливий астрофізик Раджеш Кутраппали, якому потрібно добре накотити, перед тим, як він захоче заговорити з дівчиною, не кажучи вже про щось більше.
Теорія великого вибуху (9 сезон)

Дивитися серіал Теорія великого вибуху (9 сезон) в хорошій якості

Теорія великого вибуху (9 сезон) Теорія великого вибуху (9 сезон) Теорія великого вибуху (9 сезон)

Теория большого взрыва (9 сезон) 1-12 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.