Теорія великого вибуху (3 сезон)

Теорія великого вибуху (3 сезон) дивитися онлайн

The Big Bang Theory

Додано 26 лютого 2020 Кураж-Бамбей 1-12 сезон 24 серія

Про серіал Теорія великого вибуху (3 сезон) українською мовою:

Третій сезон популярного американського телесеріалу «Теорія великого вибуху» з'явилася на екранах глядачів у 2009 році. Таку дивну назву було дано не випадково. Творець серіалу вважає фізичне пояснення появи Всесвіту дурним і безглуздим. Тому й назвав так серіал, щоб у якійсь мірі висміяти невірні припущення вчених.

У студентському гуртожитку В одній кімнаті живуть два кращих друга – Леонард і Шелдон. У коледжі немає нікого розумнішого, ніж ці два хлопця, схиблених на фізиці. Вони знають про цей предмет все і здатні багато чого розрахувати, вирахувати і змоделювати. У них мало друзів – певне вузьке коло таких же розумних людей, але і успішно спілкуються і з іншими студентами. Хлопці іноді замислюються і про дівчат, але завжди виходить так, що наука важливіша.

Незважаючи на дивну зачіску, смішне і важко вимовляюче прізвище Леонарда і завищену самооцінку Шелдона, дуже багато вважають цих двох диваків дуже милими і забавними.

Кілька днів тому, в кімнаті навпроти оселилася мила дівчина Пенні з неймовірно сексуальною фігурою. Вона мріє стати знаменитою актрисою і заробляти багато грошей. Проте зараз їй доводиться працювати простою офіціанткою в місцевому барі. Леонард закохався в Пенні з першого погляду і ніяковіє при кожній розмові з нею. Шелдон, бачачи спілкування цих двох людей, розуміє, що у них немає нічого загального, власне, як і спільного майбутнього.

Дивіться на нашому сайті, як Леонард буде домагатися серця красуні Пенні.
Теорія великого вибуху (3 сезон)

Дивитися серіал Теорія великого вибуху (3 сезон) в хорошій якості

Теорія великого вибуху (3 сезон) Теорія великого вибуху (3 сезон) Теорія великого вибуху (3 сезон)

Теория большого взрыва (3 сезон) 1-12 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.