Світлофор (6 сезон)

Світлофор (6 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1-10 сезон 20 серія

Про серіал Світлофор (6 сезон) українською мовою:

Новий молодіжний серіал Світлофор 6 сезон 2013 року випуску, який вийшов одразу ж, практично без перерви після закінчення попереднього сезону - це російський телесеріал в жанрі ситком, який став ремейком ізраїльського серіалу під назвою «Рамзор». Прем'єра фільму відбулася в 2011 році і ось вже більше двох років глядачі з задоволенням спостерігають за розвитком подій. Телесеріал оцінили не тільки глядачі, а й журі кінофестивалю Тефі - в 2011 році він отримав звання кращого комедійного серіалу.

Світлофор - для трьох друзів життя постійно включає то зелений, то жовтий, червоний, з-за чого вони весь час потрапляють в кумедні ситуації. Кумедні історії про дружбу, любов і про стосунки між чоловіками і жінками, загалом, про звичайну життя звичайних людей. У центрі оповідання - троє чоловіків, кожному з яких трохи більше за тридцять. Вони - кращі друзі, які завжди, або майже завжди, готові прийти один одному на допомогу. Чому майже завжди? Та тому що, крім дружби, є ще та любов, в яку можна зануритися без залишку і забути про вірних друзів.

Один з приятелів одружився і дуже трепетно ставиться до своєї дружини, інший зустрічається з дівчиною і поки не готовий проміняти видимість волі на сімейні узи, а третій переконаний холостяк, який не бажає зв'язувати себе зобов'язаннями. І ось глядачі будуть спостерігати, як друзі потрапляють в різні кумедні ситуації, пов'язані в основному з особистими стосунками. Якщо перший і другий сезони дуже близькі до ізраїльського оригіналу, то наступні, в тому числі і Світлофор 6 сезон 2013 року вже були створені російськими сценаристами і мають власні сюжетні лінії.

Вся життя головних героїв - це подорож по життю, коли загоряється зелений світло світлофора - і все навколо рухається, а ти вільно вирушаєш у будь-якому напрямку, то починає блимати жовтий - і ти поспішаєш встигнути проскочити, то раптом загоряється червоне світло, який змушує зупинитися...
Світлофор (6 сезон)

Дивитися серіал Світлофор (6 сезон) в хорошій якості

Світлофор (6 сезон) Світлофор (6 сезон) Світлофор (6 сезон)

Светофор (6 сезон) 1-10 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.