Себастьян Бергман (1 сезон)

Себастьян Бергман (1 сезон) дивитися онлайн

Den fördömde

Додано 23 березня 2020 ViruseProject 1-2 сезон 2 серія

Про серіал Себастьян Бергман (1 сезон) українською мовою:

Драматичний багатосерійний детектив Себастьян Бергман (1 сезон) оповідає про кримінальне і кілька непередбаченому психолога Себастьяні Бергмане. Він непросто рядовий працівник, а фахівець у галузі вивчення поведінки серійних вбивць. Сценарій написаний за мотивами серіалу детектива, який став справжнім європейським бестселером. Це авторами є письменники Мікаель Юрт і Ханс Русенфельдт. Головний герой серіалу Себастьян Бергман (1 сезон) - дуже цікава особистість. На його рахунку кілька розкритих кримінальних справ, авторство над книгами, але, незважаючи на бурхливу діяльність, він самотній.

Історія починається з приїзду Бергмана в містечко під назвою Вестерчепинг. Сюди привела практично випадковість - тут знаходиться будинок його матері, з якою вони не бачилися багато років, і тепер, після її смерті, його потрібно продати. Саме В цей час у тихому містечку відбувається дуже жорстоке вбивство шістнадцятирічного підлітка, і герой шведського серіалу Себастьян Бергман (1 сезон) просто не може пройти повз і не взяти участь у розслідуванні. В ході розгляду у Себастьяна з'являються й особисті цілі, тому що в пошуку правди йому належить витягнути на світ Божий велику кількість глибоко закопані скелетів. Але варто було взятися за цю ідею, як знайшлися доброзичливці, яким це не подобається, і в помсту вони спробують дізнатися таємниці самого психолога. Але чи вдасться їм ця безнадійна ідея?

Професіонал високого класу не може перебувати поза центру подій, але як людина абсолютно непередбачуваний, з ним важко, а часом практично неможливо, працювати в команді. Але, не дивлячись на це, він напрошується в групу до колишніх колег. Вони як раз розслідують серію вбивств, які копіюють тонкощі, деталі і почерк Едварда Хинда, маніяка про який у головного героя серіалу Себастьян Бергман (1 сезон) написана не одна книга. В ході розслідування назовні випливають дрібниці, яких навіть в книгах не було, адже це дивно, так як Хінд досі за ґратами. Може це наслідування або маніяк маніпулює діями новоявленого вбивці прямо з-за ґрат? Ці питання не дають спокою психолога, як і рана від недавньої втрати дружини і маленької дочки.

Дивитися серіал Себастьян Бергман (1 сезон) в хорошій якості

Себастьян Бергман (1 сезон)Себастьян Бергман (1 сезон)Себастьян Бергман (1 сезон)

Себастьян Бергман (1 сезон) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.