Покидьки (4 сезон) дивитися онлайн

Misfits

Додано 27 лютого 2020 Кубик в Кубе 1-5 сезон 8 серія

Про серіал Покидьки (4 сезон) українською мовою:

У четвертому сезоні серіалу Покидьки (2012) п'ятірка друзів знайомиться з Руні, який видає себе за наглядача, який контролює якість роботи. Також друзі знайшли для себе нову роботу - позування для сліпих художників. Кертіс, що відрізняється особливою хитрістю, хоче позувати для красуні Еллі. Фін, нарешті-таки, знаходить свого батька, якого він почав шукати ще в третьому сезоні серіалу Покидьки. З'ясовується, що рідна йому людина хворий смертельною хворобою. Цікавим моментом цього сезону можна виділити запальну вечірку, в якій хлопців переслідує божевільний кролик-вбивця. Цей сезон просто переповнений різноманітними гумористичними моментами, жартами і казусами, які ввязуются п'ятірка друзів по нещастю.

Багатосерійний фільм Покидьки (4 сезон) ні в якому разі не можна дивитися дітям, так як він переповнений жартами для дорослих, чорним гумором, сексуальними приколами і ненормативною лексикою. Якщо ви не інтелігент чи не дівчина, що має високі моральні цінності - серіал Покидьки підійде вам в самий раз. Цей карколомний серіал затягує у свій вир уже з першої серії, і чим більше дивишся цей комедійно-фантастичний проект, тим цікавішим він стає. Серіал Покидьки (4 сезон) свою популярність здобув не завдяки сюжету, а завдяки гумору, жартів і діалоги героїв. Для того щоб підняти собі настрій, достатньо переглянути хоча б кілька серій. Головним актором, завдяки якому серіал так популярний, є Роберт Шиэн, який зіграв Нейтана. Цей хлопець просто вистрілював своїми жартами. Коли він з'являється в кадрі, глядач вже готується почути порцію найсвіжішого гумору. Основною причиною, по якій цей фільм настільки подобається глядачам є правильно підібраний акторський склад. Кожен актор знаходиться на своєму місці.

Молодіжну аудиторію серіалу Покидьки (4 сезон) підкорив відсутністю будь-якої цензури. Але лайливі слова, вимовлені героями, абсолютно не ріжуть слух, а навіть навпаки, надають цьому багатосерійному фільму якусь родзинку. Мата в цьому серіалі навіть більше, ніж у фільмі Третій зайвий. Жарти з нецензурними словами звучать набагато смішніше, ніж жарти, в яких дотримано цензура. Але серіал Покидьки (4 сезон) є не тільки комедійним, так як в ньому дуже багато різних драматичних моментів. Життя кожного з героїв наповнена своїми особливостями, потрясіннями і стражданнями. В таких життєвих моментах героям вже не до жартів, їх турбує те, як себе повести в тій чи іншій ситуації. В цілому, багатосерійний фільм Покидьки (2012) повинен сподобатися всім любителям молодіжного гумору, вульгарних жартів і приколів.
Покидьки (4 сезон)

Дивитися серіал Покидьки (4 сезон) в хорошій якості

Покидьки (4 сезон) Покидьки (4 сезон) Покидьки (4 сезон)

Отбросы (4 сезон) 1-5 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.