Містер Робот (1 сезон) (2015)

Містер Робот (1 сезон) (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Містер Робот (1 сезон) (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Містер Робот (1 сезон) (2015) українською мовою:

Звичайний і трохи сором'язливий хлопець на ім'я Еліот живе звичайної, на перший погляд, життям. Але насправді у нього є велика таємниця. Вдень він простий програміст, який працює інженером з кібербезпеки, а вночі він перетворюється в хакера-месника, який викриває злочинців, причому робить він це не заради грошей. Герой дуже добре розбирається в людях і має досить незвичайні погляди на життя, і це робить його не таким, як усі. Йому важко перебувати в суспільстві і спілкуватися з людьми, які приховують своє справжнє обличчя, тому він сам зриває маски з тих, хто, на його думку, заслуговує на покарання.

Одного разу фірма Еліота піддається серйозній і добре продуманій хакерській атаці, а він стає єдиним, хто може її зупинити. З величезним трудом герой рятує положення справ і виходить з цієї сутички переможцем. Незабаром з Елліот зв'язується група хакерів, яка здійснила атаку на його компанію, і пропонує йому об'єднати зусилля для зміни світового порядку, в якому всі гроші і блага знаходяться в руках невеликої групи людей. Героєві належить зробити складний вибір, який може кардинальним чином змінити не тільки його життя, але і життя мільйонів людей.

Рік випуску: 2015
Країна: США
Жанр: Трилер
Тривалість: ~00:45:00

Режисер: Нільс Арден Оплев
У ролях: Рамі Мальок, Карлі Чаикин, Портія Даблдэй, Мартін Волстром, Крістіан Слейтер, Майкл Гілл, Бен Раппапорт, Аарон Такахасі, Френкі Шоу, Самрат Чакрабарті

Дивитися серіал Містер Робот (1 сезон) (2015) в хорошій якості

Містер Робот (1 сезон) (2015)Містер Робот (1 сезон) (2015)Містер Робот (1 сезон) (2015)

Мистер Робот (1 сезон) (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.