Мій (2009) дивитися онлайн

Додано 20 липня 2015

Мій (2009)
20 липня 2015

Про серіал Мій (2009) українською мовою:

На перший погляд, Світлана і Міша не повинні були зустрітися. Міша – обдарований і досить популярний актор, у якого все життя протікає в світлі софітів і спалахів фотокамер. Світлана – звичайний викладач в початковій школі, яка живе в бідному районі. Мати Михайла – знаменитий режисер, а її мати – звичайна пенсіонерка, має інвалідність. Але з якоїсь іронії вони зустрічаються. Міша врятував тиху дівчину від хуліганів. А на другий день він усвідомлює, що не уявляє собі життя без неї. Його підкорила Світлани простота і природність. Завдяки їй він розуміє, що все, чим він жив до цих пір – «мішура». Йому дуже важко дається завоювати довіру скромної вчительки. Дуже скоро він заявляє про свій намір бути з нею.

Галина – його мати, не схвалює ці відносини. Вона вже давно уявляла собі для нього інше життя, разом з розкішною красунею - актрисою Ольгою. Мати вже звикла, що син їй повністю належить. Вона любить говорити: «Це мій син». Галина бажає розлучити пару будь-яким способом, в результаті Світлана виявляється в реанімації. Міша робить спробу звести рахунки з життям, але мати його рятує, при цьому, Міша позбувся голосу, а його успішна кар'єра закінчується. Галина усвідомлює свою помилку і визнавши помилку відправляється в тюремне ув'язнення. Прийшовши в себе, Світла відмовляється від Міші, злякавшись остаточно погубити його долю. Він залишається в повній самоті і втрачає сенс життя...

Картина "Мій" - розкриває всі контрасти жіночої любові, яка може бути, як егоїстичною, так і жертовною. Зі страху втратити сина, Галина ламає йому життя. Світлана, навпаки, відмовляється від своїх почуттів заради щастя Міші. Є ще сили у героїв перебороти обставини і повернути щастя або в їх долі вже не може бути повороту? Непередбачуваний фінал любовної трагедії.

Оригінал: Мій
Жанр: мелодрами
Країна: Росія
Вийшов: 2009

Режисер: Андрій Комков
Ролі: Тетяна Догілєва, Володимир Жеребцов, Карина Разумовська, Валерій Афанасьєв, Сергій Рост, Ольга Ковальова

Дивитися серіал Мій (2009) в хорошій якості

Мій (2009)Мій (2009)Мій (2009)

Мой (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.