Меч (1 сезон) (2009) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Меч (1 сезон) (2009)
22 жовтня 2019

Про серіал Меч (1 сезон) (2009) українською мовою:

Сучасна Москва – мегаполіс, який стрімко розвивається і практично виходить з-під контролю правоохоронних органів. Колишній офіцер розвідки по імені Макс Калінін після звільнення зі служби вирішує власними методами боротися зі злочинністю. У нього відняли роботу після того, як Макс відмовився за розпорядженням начальників відпустити на волю злочинця, так що Калінін прекрасно уявляє собі масштаби беззаконня в Москві.

Він розуміє, що сам мало що може, тому вирішує зібрати команду однодумців, які готові на багато що заради відновлення справедливості. Бажаючих приєднатися до борців зі злочинністю знаходиться досить багато, і дуже скоро каральний загін розгортає широку діяльність, вибравши своїм символом меч. Це призводить до розв'язування на вулицях Москви справжньої війни, причому Макс Калінін і його товариші опиняються між молотом і ковадлом – кримінальним світом і своїми колишніми колегами.

Оригінал: Меч
Жанр: бойовики, драми, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2009

Режисер: Рустам Уразаев, Віктор Конисевич
Ролі: Олександр Баринов, Тимур Ефременков, Ігор Литовкин, Дмитро Антимонов, Ян Воробйов, Ігор Фомін, Едуард Флеров, Роман Курцын, Дар'я Повереннова, Ніна Гогаева

Дивитися серіал Меч (1 сезон) (2009) в хорошій якості

Меч (1 сезон) (2009)Меч (1 сезон) (2009)Меч (1 сезон) (2009)

Меч (1 сезон) (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.