Ленінград 46 (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Ленінград 46 (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Ленінград 46 (2014) українською мовою:

Ленінград 46 - це новий детективний телесеріал Ігоря Копилова. Він перенесе глядачів у 1946 рік, повоєнне місто. У часи блокади кримінальні структури Ленінграду дрімали. Однак після війни вони знову вирішили взятися за справу, зручний для злочинців час настав. Співробітники міліції ведуть свою боротьбу з злочинністю. І на те, щоб впоратися з кримінальниками йде багато сил. Способи боротьби застосовуються різні. І в одному з таких боїв при затриманні банди грабіжників, вбивають активного борця з криміналітетом Кузьміна. Він відомий тим, що йому не було рівних серед ленінградських оперативників. Це була справжня гроза бандитського авторитету.

У центрі подій опиняються два співробітника, які вирішили впоратися з бандою Віті Музиканта. Злочинець не дає спокійно зітхнути блокадному місту. В банду Музиканта впроваджують співробітника прізвища Ребров. Міліціонер представляється реальним грабіжником, який вже багато років провів у Гулагу. Його помічником стає колишній вчитель Данилов, колись він зробив помилку, за що і потрапив за ґрати, а потім і в банду Віті. Літературний вчитель опинився у в'язниці, де компанію йому складають закоренілі вбивці і злодії. Природно, що доля його не може залишитися колишньою, дружина і дочка забувають про нього. Втрачає він і роботу в школі. Закоренілий бандит, яким став тепер Данилов, все ще не може забути про свої колись витончені манери.

Можна зловити злочинця, який знає про те, як ви вчините наперед? Або ж ця задача буде непосильною навіть найталановитішим міліціонерам Ленінграду? Як помститься колишній педагог місцевим слідчим і державній системі, що вірить доносам? Ребров і Данилов будуть пов'язані з однією жінкою, в яку обидва закохаються без пам'яті, але кого вибере вона сама? Любов Реброва відрізняється показовою чесністю і порядністю. Але і пристрасть Данилова не може залишити жінку байдужою. Для того, щоб отримати відповіді на всі питання, вам варто подивитися детективний російський телесеріал Ленінград 46. Талановиті молоді актори і справжні зірки вітчизняного кінематографа порадують вас своєю грою. А сюжет закрутиться настільки хвацько, що ви будете з нетерпінням чекати його розв'язки. Однак дізнатися всі секрети зможуть тільки ті, хто дочекається закінчення серіалу.

Оригінал: Ленінград 46
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2014

Режисер: Ігор Копилов
Ролі: Сергій Гармаш, Олексій Горбунов, Дмитро Лебедєв, Валерій Бояринцев, Михайло Горський, Дмитро Паламарчук, Євген Міллер, Олександр Аравушкин, Дмитро Сутырин, Михайло Касапов

Дивитися серіал Ленінград 46 (2014) в хорошій якості

Ленінград 46 (2014)Ленінград 46 (2014)Ленінград 46 (2014)

Ленинград 46 (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.