Люди (1 сезон) (2015)

Люди (1 сезон) (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Люди (1 сезон) (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Люди (1 сезон) (2015) українською мовою:

Прогрес не стоїть на місці, і кожен рік з'являються новинки техніки. Не стоїть на місці і роботобудування. На безлічі заводів штучний розум вже замінює людський, а в ряді країн відбуваються все більш сміливі спроби створення людиноподібного робота. Саме тому ця тема давно турбує фантастів, а останнім часом все більше і більше впроваджується в кінематограф. Взяти хоча б серіали Майже людина і Справжні люди, в яких роботи успішно сусідять із звичайними людьми, беруть активну участь у їхньому житті, а інколи і заміняють навіть живих. Серіал Люди (1 сезон), що вийшов незабаром після фільму З машини, продовжує розвивати дану тематику.

Дія серіалу відбувається в паралельній реальності, де роботи стали невід'ємною частиною суспільства. Кожна з цих машин виконує певну роботу, закріплену на ній, але є і ті, хто володіє розумом і почуттями. Саме тому вони знають, що таке брехня, приховують свою внутрішню сутність і приховують власні секрети, недоступні для людини. Головними героями серіалу Люди (1 сезон) є відразу кілька персонажів. Це і батько сімейства Джо, який найняв робота-домробітницю Аніту, щоб та виконувала функції матері та господині, що не може подобатися його дружині. Це старий Джордж, який прив'язаний до свого робота-помічника. Це Лео, який є центром тяжіння всіх розумних робомашин, на які полюють, хочуть захопити і продати. Як будуть розвиватися ці історії? Серіал Люди (1 сезон) розповість про це.

Країна: США, Великобританія
Оригінальна назва: Humans
Дата старту сезону: 15 червня 2015
Дата виходу серіалу: 14 червня 2015

У ролях: Eva-Jane Willis, Емілі Беррінгтон, Джемма Чан, Пікс Дейвіс, Джек Дерджс, Sope Dirisu, Ребекка Фронт, Софі Гудінг, Том Гудман-Хілл, Вільям Херт
Сценарист: Емілі Балу
Жанр: фантастика, драма
Тривалість : 45 хв. (x8)

Дивитися серіал Люди (1 сезон) (2015) в хорошій якості

Люди (1 сезон) (2015)Люди (1 сезон) (2015)Люди (1 сезон) (2015)

Люди (1 сезон) (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Чудовий серіал! хороша ідея, яка добротно втілена в життя. дивишся і думаєш, що назва самого серіалу не обов.язково відноситься до людей.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.