П'ятий елемент (1997)

П'ятий елемент (1997) дивитися онлайн

The Fifth Element

Про фільм П'ятий елемент (1997) українською мовою:

Стародавні мондошавани залишили сліди свого існування в Єгипті - таємничу споруду, яку досліджує за допомогою діточок-фелахів вчений з Європи. В основі споруди чотири каменю-елемента і загадкова труна - все це повинно працювати проти Абсолютного Зла. З'явилися інопланетяни які мають намір забрати артефакт з Землі: вченого вони вбивають, як небажаного свідка, але їх ватажок виявляється замкненим в храмі і не може повернутися на свою планету ... Далі дія переноситься в далеке майбутнє, де планеті загрожує те саме Абсолютне Зло, захищати від якого Землю повинні були ті самі камені і п'ятий елемент - труну. Мондошавани, які намагаються доставити артефакт назад, атаковані ворожої расою Мангалор, їх кораблі зруйнований, і вченим вдається зібрати лише руку невідомої істоти, що покоїлося в труні. Реконструкція прибульця з ДНК дала несподіваний результат - вийшла гарна, але дуже дивна дівчина, яка називає себе Лілу, яка при першій же можливості втекла з лабораторії. Лілу - це п'ятий елемент, а отримати інші чотири можна тільки у мондошаванов, що призначили зустріч в «Раї Флостон» - розкішному космічному готелі, що курсує біля однойменної планети. Лілу разом з новим знайомим Корбену Далласом, в минулому кадровим військовим, а нині таксистом, доведеться протистояти Абсолютній Злу в особі Зорге - підступного і безжального лиходія, який прагне до світового панування ...

Дивитися фільм П'ятий елемент (1997) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
П'ятий елемент (1997)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Люк Бессон написав сценарій до картини ще в той час, коли був учнем середньої школи.
  • Повне ім'я Лілу звучить так - «ЛілумінАй ЛекатАріба ЛаміначАй Екбат Де СебАт».
  • Мова, якою розмовляє персонаж Міли Йовович - Лілу, був придуманий самим Люком Бессоном. Зрозуміло, не обійшлося і без імпровізації самої актриси. До моменту закінчення зйомок вони могли спокійно базікати один з одним на вигаданому мовою, чим приводили в захват всю знімальну бригаду.
  • За сценарієм персонажа Кріса Такера звали зовсім не Рубі Рід, а Лок Рід. Саме це ім'я (Локк) можна зустріти і в книзі, написаній за мотивами фільму.
  • За всю історію французького кіно дана стрічка стала найдорожчою як для всієї Франції, так і для кінокомпанії Gaumont зокрема.

Дивитися фільм П'ятий елемент (1997) в хорошій якості

П'ятий елемент (1997)П'ятий елемент (1997)П'ятий елемент (1997)П'ятий елемент (1997)П'ятий елемент (1997)П'ятий елемент (1997)

Пятый элемент (1997) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.