Ключі від щастя (2008) дивитися онлайн

Додано 21 березня 2018 Невідомо 2 сезон 16 серія

Про серіал Ключі від щастя (2008) українською мовою:

На долю Тані Мининої, молодої провінційної дівчини, випало багато випробувань. Проживаючи в селі з тихим і затюканним батьком, а також матір'ю п'яницею, вона завжди хотіла покинути цей обмежений світ. Вона не раз уявляла себе щасливою дружиною люблячого доброго і заможного хлопця з міста. Таня чекає свого принца, при цьому відкидає всіх місцевих наречених.

На заздрість усім нарешті з'являється той довгоочікуваний багатий і красивий бізнесмен на ім'я Віктор. Не давши їй закінчити школу, він одразу ж відвіз шалено щасливу Таню в місто. Але радість її тривала не так вже й довго, адже Віктору потрібна була просто здорова сільська дівка, для того щоб народила йому здорового спадкоємця. Після народження сина Віктор розлучився з нею і силою відібрав дитину, заявивши, що йде до іншої. Коли вона здійснює спробу повернути дитину, її сильно б'ють, і вона змушена виїхати в Москву. По дорозі вона зустрічає Федора (дальнобойщик). Він пошкодував Таню і подарував на щастя ключик-талісман.Ймовірно, безумовно цей брелок дозволив її витримати і домогтися багато чого.

Вона стає відомою співачкою, після чого повертається додому з надією повернути собі свого синочка Колю будь-якими засобами. Але і тут її чекає випробування, колишній чоловік, який спився і розорився, повідомляє їй, що хлопчик вже давно втік, і що йому на це наплювати. Чи знайде Таня свого сина, чи знайде вона своє довгоочікуване сімейне щастя, якщо сподіватися не на що, крім талісмана?
Ключі від щастя (2008)

Дивитися серіал Ключі від щастя (2008) в хорошій якості

Ключі від щастя (2008)Ключі від щастя (2008)Ключі від щастя (2008)Ключі від щастя (2008)Ключі від щастя (2008)Ключі від щастя (2008)

Ключи от счастья (2008) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.