Гвардія (2015) дивитися онлайн

Додано 08 жовтня 2015 всї серїї

Про серіал Гвардія (2015) українською мовою:

Події, що сталися в Україні в першій половині 2014 року, викликали великий резонанс по всьому світу. Саме вони і були покладені в основу нового багатосерійного телевізійного фільму: почавши український серіал Гвардія 2015 дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії , Ви дізнаєтеся історію відважних добровольців, які не побоялися стати на захист своєї батьківщини після початку збройного конфлікту.

У центрі уваги перебуватимуть: одеський студент Максим, татарин, сотник Майдану, підприємець, вчений, лейтенант армії, чемпіона зі стрільби, слюсар. Цих абсолютно різних як за характером, так і за родом занять людей об'єднує одне – бажання боротися за правду до кінця. Ще зовсім недавно вони не були навіть знайомі і перебували по різні сторони барикад, але тепер їм доведеться діяти спільно, будучи готовими віддати свої життя за країну, якщо це буде необхідно.

У навчальному таборі, куди надходять новачки, вони стають частиною взводу, яким належить виконувати важливі військові завдання. Хлопці пройдуть тут школу молодого бійця, здатну зробити з них справжніх патріотів, здатних постояти за себе. Між новобранцями неминучі конфлікти, оскільки вони звикли до зовсім іншого життя: чи зможуть вони змінитися і стати однією командою, готовою надати підтримку Україні?

Дивитися серіал Гвардія (2015) в хорошій якості

Гвардія (2015)Гвардія (2015)Гвардія (2015)72662637_82034317.jpg[/thumb]

Гвардія (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.