Елементарно (4 сезон) дивитися онлайн

Elementary

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-7 сезон 13 серія

Про серіал Елементарно (4 сезон) українською мовою:

Серіал «Елементарно», в якому персонажі взяті з книг Конан Дойла про славно відомого сищика Шерлока Холмса. Дії серіалу відбуваються в наш час в Америці. Шерлок наркоман, але кинути йому ніяк не вдається, раніше він втратив дружину, і його батько відправляє сищика лікуватися в Нью-Йорк. Джоан Ватсон, колишній хірург, що позбулася ліцензії через лікарську помилку, приставлена до Шерлока, вона його куратор по тверезості, тобто весь час спостерігає, щоб той не зірвався. При цьому слідчий консультує поліцію в різних питаннях злочинів.

Звичайно ж, у Шерлока відразу виникло маса незадоволення з приводу Джоан, яка завжди була поруч як його няня і ось, здавалося б, результати досягнуті і Холмсу вдається кинути згубну звичку. З успіхом він допомагає капітану Грегсону, але чергову справу щодо звільнення його колишнього куратора Альфредо, стає фатальним для Шерлока. Випадкова зустріч і Шерлок знову зірвався, навіть, незважаючи на те, що справу було дозволено вдало. Залишилося багато питань - хто розповів батькові сищика про події? можливо сам Шерлок таким чином хотів побачитися з батьком? як Шерлоку вдасться вибратися з прірви наркотичної залежності?
Елементарно (4 сезон)

Дивитися серіал Елементарно (4 сезон) в хорошій якості

Елементарно (4 сезон)Елементарно (4 сезон)Елементарно (4 сезон)

Элементарно (4 сезон) 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Я навіть не знаю радіти з того що у 10 серії вбивці українці чи сумувати, але чому у серіалі уже 2 раз поганці це українці???!!!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.