Земля ведмедів (2013)

Земля ведмедів (2013) дивитися онлайн

Terre des ours

Про фільм Земля ведмедів (2013) українською мовою:

Французький режисер Гійом Вінсент, прожив чималий відрізок свого життя в Росії на Камчатці. Але цікаві йому були далеко не проживають тут люди і різні культурні та архітектурні пам'ятки, а саме прекрасна російська природа. Він практично закохався в ці казкові місця і краси Камчатського півострова. Вам надається чудова можливість подивитися на краси природи російської Камчатки в фільмі Земля ведмедів онлайн очима відомого режисера француза Гійома.

Найбільше уваги він приділяє бурим камчатським ведмедям, що живе в оточенні сопок і гейзерів. Цих сильних тварин по праву можна назвати справжніми господарями Камчатки, але, незважаючи на це, їх життя постійно наповнене небезпекою, про які і розповідає фільм «Земля ведмедів». Акторів тут немає – у головних ролях ведмедиця з двома чарівними малюками, молодий і ще недосвідчений ведмідь, а так само ведмідь солідний, має багато перемог на своєму ведмежому життєвому шляху. У кожного з них своя окрема доля, але одного разу вони перетнуться.

Місцем зустрічі стане річка, переповнена жирними, дуже смачними лососями, які мігрують на нерест. Цей фільм занурює глядачів в таємничий і звабливий світ живої природи. Кінокартина знайомить нас з насиченим життям красивих бурих ведмедів, їх основними звичками, сформованим образом життя і способами добування їжі. Фільм знятий в чудового Кроноцькому заповіднику живої природи, де ведмеді живуть своїм життям і не помічають спостереження, тут вони господарі, вони у себе вдома. Фільм пробуджує трепетну любов до природи, змушує нас задуматися про своє ставлення до навколишнього світу. Тварини, з їх засадами життя, набагато чесніше людей, щире. І, хоча, людина стоїть набагато вище їх на щаблі еволюції, нам все ж є чому у них повчитися.
Земля ведмедів (2013)

У головних ролях

Дивитися фільм Земля ведмедів (2013) в хорошій якості

Земля ведмедів (2013)Земля ведмедів (2013)Земля ведмедів (2013)

Земля медведей (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.