Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)

Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) дивитися онлайн

Insurgent

Про фільм Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) українською мовою:

Світ влаштований таким чином, що в ньому існує, як добро, так і зло, кожна з яких встановлює свої кордони, але приходить момент, коли все потребує зміни. І тут починається страшна боротьба двох сторін, у кожної з яких свої інтереси, а переможець має бути лише один. Фільм Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) - це справжня історія боротьби, яка виходить за рамки людського розуміння, що призводить до справжнього хаосу. У цьому світі, де влаштовано так, як це було задумано творцем, зовсім не визнають і навіть знищують тих, хто намагається проявити свою індивідуальність. Інтереси цього товариства запрограмовані завчасно, що дозволяє зберігати повну ідилію усього життєвого укладу. І здавалося б, що цей світ ідеальний, але це далеко не так. Все, що оточує - оманливе і нереально, а загроза, що нависла над цією територією, справжня. Навколо порядок і розміреність, але світ потребує вдосконалення, інакше просто перестане існувати.

Трис, героїня фільму Дивергент, глава 2: Інсургент (2015), знайома глядачеві ще з першої частини, принесла з собою великі зміни, і тепер повинна розгадати нову загадку, від якої залежить життя не тільки її рідних і близьких, але і доля всіх дивергентов. Страшна система, поступово знищує тих, хто не відповідає необхідним параметрам. Ще зовсім недавній спокій і ідеальний світ, перетворюється в самий страшний кошмар. Трис розуміє, що необхідно об'єднувати всі існуючі в системі клани і виступати проти знищення дивергентов. Проте все не так просто, як здається на перший погляд. Дівчина стикається з серйозним противником, що мають владу над всією системою.

Багато хто вже готов битися за правду і справедливість, але тільки дівчина зовсім не знає, що проти неї буде використана її ж власна сила. Нове об'єднання Інсургентів готовий захищати свої інтереси, але дівчині доведеться самостійно боротися з противником, в ролі якого виступає її власна темна сторона. Це дуже непросто вступити в бій з самим собою, але Трис - обрана, і від її перемоги залежить життя всіх Інсургентів. Чи зможе героїня фільму Дивергент 2 впоратися з ворогом, який живе в її власній душі?
Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)

Дивитися фільм Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Дивергент, глава 2: Інсургент (2015) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)Дивергент, глава 2: Інсургент (2015)

Дивергент, глава 2: Инсургент (2015) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Svetlana Yakovets
  • 28 серпня 2015 23:05
  • 0
good good good good good applause

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.