Висотка (2015) дивитися онлайн

High-Rise

Про фільм Висотка (2015) українською мовою:

Купити або отримати квартиру в новому висотному будинку дуже престижно. Особливо якщо врахувати, що навколо будинку розташовується мікрорайон з усіма зручностями під рукою. Там і дитячий сад, і магазини, і басейн. Загалом, створено все, щоб мешканцям будинку не треба було далеко ходити. Всі події у фільмі Висотка 2015 дивитися онлайн розгортаються на території одного будинку. Напевно, це додасть особливого колориту фільму. Адже подібних картин не так багато.

Серйозним мінусом даного будинку є одне — воно поєднує величезна кількість різних людей. Головні герої виявляються буквально замкнені в невеликому просторі одного будинку, не маючи можливості вийти назовні. Тому що мешканці цього будинку знайшли свій дивний спосіб розважатися. Величезна кількість ненависті, презирства і зневаги призводить до напруження пристрастей. Мешканці висотки розбиваються на кілька войовничих кланів. Всередині будівлі починається справжня війна за продукти харчування, воду і сходи. Постійно відбувається поділ території. Є навіть жертви.

Найдивовижніше в тому, що інформація про те, що відбувається в будинку не виходить назовні. Жителі ретельно бережуть власну таємницю, тому що знаходять незабутнє задоволення у власній грі. Людська жорстокість переходить всі рамки. Ходу стороннім сюди немає.

Одного разу вхід виявляється остаточно перекритий. Тепер безліч людей замкнені там, звідки нікуди не піти. Війна переростає в щось величезне і масштабне, хоча поле дії залишається незмінним. Щоночі тепер відбувається одне і те ж. Системи електроживлення відключаються, а разом з ними зникає те, що робить жителів фільму «Висотка» людьми, а не тваринами. Будівля занурюється в справжній хаос. Тільки сміливість і хоробрість допоможе головним героям вижити в цьому дурдомі. При цьому будинок здатний знайти і оголити найстрашніші таємниці людського мозку. Мешканцям цього будинку доведеться дізнатися про себе щось нове. У кожного з них є та межа, за яку не можна переступати. Страшна таємниця, яку вони бережуть. Але залишаться ті, що вижили в цьому дивному маленькому замкнутому маленькому світі? Збереже хтось свій розум?
Висотка (2015)

Дивитися фільм Висотка (2015) в хорошій якості

Висотка (2015)Висотка (2015)Висотка (2015)

Высотка (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.