Фільми онлайн » Драми » Любов (2015)

Любов (2015) дивитися онлайн

Love

Про фільм Любов (2015) українською мовою:

Для кожної людини любов має своє власне визначення, і знайти двох однакових понять для цього слова практично неможливо. Хтось вважає любов даром, який може отримати незалежно від яких-небудь факторів, а для когось любов – це справжнє прокляття, якого потрібно уникати всіма можливими способами. Безперечно, кохання – це найпрекрасніше, що може бути в житті кожної людини, і водночас це те, що може поранити раз і назавжди. Відносини Мерфі і Електри тривали майже два роки, коли молода людина випадково змінив своєї коханої з дівчиною по імені Омі. Цією єдиною зустрічі виявилося достатньо для того, щоб через деякий час дівчина дізналася про свою вагітність і повідомила Мерфі про свій намір народжувати дитину за будь-яких обставин.

Як людина відповідальна, Мерфі не зміг знайти в собі сили кинути свою поки народжену дитину, тому він розриває стосунки з такою сексуальною і привабливою Електрою заради матері своєї майбутньої дитини. Здавалося, що тепер у молодої людини почалося зовсім інше життя, яка відтепер буде наповнена сенсом і більшою відповідальністю не тільки за свої вчинки, але і за життя маленького хлопчика по імені Гаспар, але насправді весь це час Мерфі продовжував думати про свою колишню кохану і розуміти, що він вступив з нею негарно. Хлопець намагається переконати себе в тому. що тепер саме Омі є дівчиною його життя і тією, з ким йому судилося бути, але в душі він все ще сподівається повернути Електру і заслужити її прощення.

Як раз в той час, коли він так її потребує, Мерфі дзвонить мамі Електри і повідомляє про те, що пару місяців тому дівчина зникла безвісти і з тих пір не виходила з нею на зв'язок. Чи зможе молода людина зробити правильний вибір і змиритися з тим рішенням, який у підсумку він вважає єдино вірним?
Любов (2015)

Дивитися фільм Любов (2015) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Любов (2015) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Любов (2015)Любов (2015)Любов (2015)

Любовь (2015) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Nadin
  • 28 січня 2018 18:24
  • 0
Враження надзвичайно глибоке. yes
впечетлил фильм) хочеться сказать что наша жизнь это взрослый сюжет. think

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.