Любов (2015) дивитися онлайн

Love

Про фільм Любов (2015) українською мовою:

Для кожної людини любов має своє власне визначення, і знайти двох однакових понять для цього слова практично неможливо. Хтось вважає любов даром, який може отримати незалежно від яких-небудь факторів, а для когось любов – це справжнє прокляття, якого потрібно уникати всіма можливими способами. Безперечно, кохання – це найпрекрасніше, що може бути в житті кожної людини, і водночас це те, що може поранити раз і назавжди. Відносини Мерфі і Електри тривали майже два роки, коли молода людина випадково змінив своєї коханої з дівчиною по імені Омі. Цією єдиною зустрічі виявилося достатньо для того, щоб через деякий час дівчина дізналася про свою вагітність і повідомила Мерфі про свій намір народжувати дитину за будь-яких обставин.

Як людина відповідальна, Мерфі не зміг знайти в собі сили кинути свою поки народжену дитину, тому він розриває стосунки з такою сексуальною і привабливою Електрою заради матері своєї майбутньої дитини. Здавалося, що тепер у молодої людини почалося зовсім інше життя, яка відтепер буде наповнена сенсом і більшою відповідальністю не тільки за свої вчинки, але і за життя маленького хлопчика по імені Гаспар, але насправді весь це час Мерфі продовжував думати про свою колишню кохану і розуміти, що він вступив з нею негарно. Хлопець намагається переконати себе в тому. що тепер саме Омі є дівчиною його життя і тією, з ким йому судилося бути, але в душі він все ще сподівається повернути Електру і заслужити її прощення.

Як раз в той час, коли він так її потребує, Мерфі дзвонить мамі Електри і повідомляє про те, що пару місяців тому дівчина зникла безвісти і з тих пір не виходила з нею на зв'язок. Чи зможе молода людина зробити правильний вибір і змиритися з тим рішенням, який у підсумку він вважає єдино вірним?
Любов (2015)

Дивитися фільм Любов (2015) в хорошій якості

Любов (2015)Любов (2015)Любов (2015)

Любовь (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Nadin
  • 28 січня 2018 18:24
  • 0
Враження надзвичайно глибоке. yes
впечетлил фильм) хочеться сказать что наша жизнь это взрослый сюжет. think

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.