По сліду Фенікса (2009)

По сліду Фенікса (2009) дивитися онлайн

По сліду Фенікса (2009)
22 жовтня 2019

Про фільм По сліду Фенікса (2009) українською мовою:

Олексій молодий і успішний. Найдорожче, що у нього є, - це улюблені дружина і дитина, в яких він душі не чає. Але доля завдає чоловікові страшний удар - в результаті нещасного випадку він втрачає своїх близьких і сам ледве не гине.

Лікарі борються за життя Олексія, і тільки завдяки їх зусиллям йому вдається не залишитися інвалідом. Тепер єдина мета чоловіка - справедлива відплата. Він шукає тих, хто позбавив його щастя і відняв найдорожче.

Досить швидко з'ясовується, що так званий "нещасний випадок" був організований певним Кожевниковим, старшим радником юстиції. Але Олексію ніхто не вірить. Викрити злочинця, який перебуває на держслужбі, не так-то просто.

Олексій знайомиться з Лізою і її донькою Вікою. Дівчинка-інвалід та її нещасна мама дуже скоро стають для самотнього Олексія дорогими людьми. Але як впоратися з тим, що вони - сім'я Кожевнікова? Може, він вже достатньо покараний?

Оригінальна назва: По сліду Фенікса
Режисер картини: Андрій Селіванов
Сценарист: Андрій Селіванов
У фільмі знімалися: Анатолій Білий, Ігор Ліванов, Марія Порошина, Борис Клюєв, Карина Карпухіна, Олександра Афанасьєва-Шевчук, Валентина Дугіна, Ганна Невська, Миранселла Бричак
Хронометраж: 01:38:59

Дивитися фільм По сліду Фенікса (2009) в хорошій якості

По следу Феникса (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.