Джеймси (2014) дивитися онлайн

Jamesy Boy

Про фільм Джеймси (2014) українською мовою:

Фільм Джеймси (2014) - це кримінальна драма, розповідає про непросту долю людини з низів, який зміг переосмислити всі життєві цінності і стати порядною, поважним громадянином. Головний герой по імені Джеймси Берн ріс важким підлітком. Обділений спілкуванням з батьком, в чотирнадцять років він вже був засуджений за кількома кримінальними статтями і навіть встиг відбути покарання в місцях позбавлення волі.

Одного разу, Джеймси погрожував убити хлопця своєї матері ножем, але, незважаючи на це і на непростий характер сина, мати не втрачає надії перевиховати його. Головного героя кримінальної драми Джеймси (2014) з його негативними характеристиками не беруть ні в один навчальний заклад, і його батько саджає його під домашній арешт, хлопець місяцями не виходить на вулицю. Але одного разу, відправившись за покупками, він знайомитися з підлітками, від яких дізнається про міський банді, що здійснює крадіжки та інші злочини, що запрошує його вступити в її ряди. Джеймси збирає свої речі і покидає рідну домівку, сподіваючись з допомогою свого нового оточення заробити легкі гроші і почати нове життя...

В банді Джеймси стрімко заробляє авторитет і з кожним разом виконує все більш і більш небезпечні завдання ватажка. На одному з таких завдань хлопця захоплює поліція і на цей раз він виявляється у справжній в'язниці для дорослих. Саме так відбувається переоцінка всіх життєвих цінностей героя кримінальної драми Джеймси, яка вийшла на екрани в 2014 році. Чи зможе цей молодий чоловік змінитися і, вийшовши з в'язниці, почати абсолютно нове життя?

Дивитися фільм Джеймси (2014) в хорошій якості

Джеймси (2014)Джеймси (2014)Джеймси (2014)

Джеймси (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.