Дуже погані хлопці (2013)

Дуже погані хлопці (2013) дивитися онлайн

Big Bad Wolves

Про фільм Дуже погані хлопці (2013) українською мовою:

Кримінальний трилер Дуже погані хлопці (2013) - це картина, про трьох різних чоловіків, замішаних в серії вбивств дітей, і підозрюють в цьому один одного. Дане кіно за своїм сюжетом найбільш близько до фільму Полонянки, так як в основному сюжет закручений на витонченому допиті передбачуваного винного. Це фільм про те, як троє чоловіків волею долі опиняються зв'язаними в один міцний вузол. У їх містечку сталася серія жорстоких вбивств школярів, розслідуванням яких займався детектив, який в результаті сам опинився за рамками закону.

У ході наполегливої розслідування детектив з фільму Дуже погані хлопці (2013) виходить на головного підозрюваного у справі - шкільного вчителя. Але в результаті однієї помилки, головний і єдиний підозрюваний виявляється на волі. Батько однієї з постраждалих дівчаток, сходить з розуму від горя і починає сам переслідувати вчителя. Все заходить надто далеко - в гніві вчитель починає ламати пальці, але, незважаючи на це, він все одно не зізнається у скоєному злочині.

Детектив вже практично повірив у безневинність вчителя, але розлючений батько вже нічого не хоче чути і продовжує тортури. Не встигає детектив засумніватися в батька дівчинки, як тут же виявляється пов'язаним поруч з учителем. Саме в цей час він і починає підозрювати, що у смерті дівчинки замішаний саме її... Хто ж все-таки є справжнім маніяком? Про це дізнається глядач, які буде дивитися кримінальний трилер Дуже погані хлопці, що є на думку американського Квентіна Тарантіно кращим фільмів, що вийшли в 2013 році.
Дуже погані хлопці (2013)

Дивитися фільм Дуже погані хлопці (2013) в хорошій якості

Дуже погані хлопці (2013)Дуже погані хлопці (2013)Дуже погані хлопці (2013)

Очень плохие парни (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.