Вишенька на новорічному торті (2012)

Вишенька на новорічному торті (2012) дивитися онлайн

Про фільм Вишенька на новорічному торті (2012) українською мовою:

Кожна людина так влаштована, що він просто напросто не може існувати без любові. Спочатку цю саму любов людині дарують батьки, бабусі, дідусі, а потім вже йде і кохана людина, з яким він йде до кінця своїх днів по лінії життя. Але, на жаль, далеко не кожен в це вірить. Запаморочлива комедія, яка носить назву Вишенька на новорічному торті дивитися онлайн безкоштовно, розповість про жінку, яка ніяк не могла знайти своє щастя. Отже, про що ж все-таки піде мова в цій картині? Ця комедія розповість про непросту долю молодої дівчини, яку звуть Аманда.

Ця дівчина ще молода, але вже не в тому віці, щоб перевертати ніс від залицяльників. Справа полягає в тому, що Аманда просто впевнена в тому, що від чоловіків немає ніякого сенсу. Мало того, коли зав'язуються стосунки з представниками сильної статі, це все створює дуже багато непотрібних проблем. Загалом, вона ні в якому разі не збирається виходити заміж, принаймні, поки що. Але всі подальші події доведуть головної героїні абсолютно протилежне у новій приголомшливої комедії, яка називається Вишенька на новорічному торті дивитися онлайн безкоштовно. За Аманду дуже сильно переживає її краща подруга. Вона ніяк не може зрозуміти позицію своєї подруги, так як знає, що без чоловіків нікуди.

Але в недалекому майбутньому все стає гранично ясно, після того, як Аманда прийшла з візитом до свого психоаналітика. Фахівець поставив такий діагноз, що Аманда є «Жінкою-катастрофою», яка ставить бар'єри самостійно у відносинах. Мовляв, як тільки відносини з ким-небудь з представників сильної статі заходять далі, ніж потрібно, а якщо бути більш точним, то до весілля, вона відразу ж припиняє всі ці взаємини. Цей бар'єр можна прибрати, але тільки психоаналітик тут ніяк не допоможе. Аманда повинна сама зрозуміти, що їй необхідно, і незабаром це станеться. Це відбувається якраз напередодні свята Нового Року. любов охоплює героїню повністю, з ніг до голови, і зважаючи на все це, вона лягає, наче остання Вишенька на новорічному торті дивитися онлайн безкоштовно.

Дивитися фільм Вишенька на новорічному торті (2012) в хорошій якості

Вишенька на новорічному торті (2012)Вишенька на новорічному торті (2012)Вишенька на новорічному торті (2012)

Вишенка на новогоднем торте (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.