Три різдвяні казки (2011) дивитися онлайн

3 Holiday Tails

Про фільм Три різдвяні казки (2011) українською мовою:

У фільмі Три різдвяні казки (3 Holiday Tails) 2011 року випуску, у Флориду переїжджає молода дівчина на ім'я Ліза, знайомиться із сусідкою Кетрін, у них зав'язуються дружні відносини, вони розмовляють про взаємини Лізи з колишнім хлопцем. Дівчина розлучилася з ним два роки тому, але Кетрін зауважує, що вона досі страждає, і не розібралася в своїх почуттях.

Кетрін і її чоловік Рід одружені вже сорок років і, вийшовши на пенсію, відпочивають на узбережжя в компанії свого пса Джейка породи золотистий ретривер. У Лізи теж три цуценя тієї ж породи, тому вона гуляє з ними, прихоплюючи за компанію і Джейка. На одній з цих прогулянок вона стикається на пляжі з Девідом, але він вже зі своєю дівчиною Келлі, якій зібрався робити пропозицію і навіть приготував фамільну цінність - кільце. Метушня, собака збиває Девіда, кільце і один з цуценят зникають, Девід Келлі вирішують навіть, що Ліза спеціально все це підстроїла. Протягом фільму собаки та цуценята ще не раз зведуть цю парочку і внесуть свої корективи в їхні плани. А поки Ліза зі своєю знайомою, дівчинкою-підлітком знаходиться в пошуках цуценя. Виявляється, і у дівчинки виникли романтичні стосунки з хлопчиком з її школи, вона теж вважає, що у них дружба, хоча він надає їй підвищені знаки уваги, і навіть знайшов цуценя.

Тим часом Девід і Келлі готуються до весілля, сусіди Лізи збираються переїжджати до дітей в інший штат і затівають вечірку, куди запрошують Лізу з Девідом і юних закоханих. Історія всіх трьох пар триває: Кетрін і Рід їдуть зустрічати Різдво з дітьми, Девід і Ліза намагаються розібратися у відносинах, а підлітки починають зустрічатися. Три різдвяні казки дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості - це лірична комедія про кохання, що долає всі перепони і підвладній всім вікам.
Три різдвяні казки (2011)

Дивитися фільм Три різдвяні казки (2011) в хорошій якості

Три різдвяні казки (2011)Три різдвяні казки (2011)Три різдвяні казки (2011)

Три рождественские сказки (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.