Отхончик. Перша любов (2013) дивитися онлайн

Про фільм Отхончик. Перша любов (2013) українською мовою:

Вітчизняна комедія Отхончик. Перша любов (2013) розповідає історію кохання бурятської дівчата і російського хлопця. У центрі сюжету представлена дівчина з багатодітної бурятської сім'ї. Головна героїня Дулма, є самим молодшим, коханим і, як результат розпещеним дитиною, а тому їй невідомо, що таке заборони і покарання. Таких дітей в Бурятії називають отхончиками. Дитинство швидко закінчилося, і невинні витівки змінюються більш серйозними вчинками. Так в один прекрасний день Дулме зустрічається російський хлопець з Іркутська на ім'я Женя. Молоді люди закохуються один в одного, і як це часто буває, не бачать нічого і нікого навколо себе, крім коханої людини. Більш того, опір батьків з обох сторін ще більше розпалює почуття в їхніх серцях, адже, як відомо, заборонений плід завжди солодкий.

У кінокартині Отхончик. Перша любов 2013 року з щирістю і гумором розказана історія великий бурятської сім'ї. Мати і батько всіляко намагаються протидіяти відносин коханих, але в них це погано виходить, адже Дулма і Женя відчувають щирі почуття і вважають свій союз Божим промислом. Треба сказати, що батьки хлопця також не схвалюють стосунки сина з дівчиною-буряткой, а тому закохані можуть розраховувати тільки підтримку один одного. Як тільки улюблениця сім'ї Дулма, повідомляє про свій намір поєднати життя з російським хлопцем, родичі піднімають бунт. Воно і зрозуміло, адже вони навіть уявити собі не можуть, як прийняти в сім'ю чужинця, який зовсім не знає і не цінує їх традиції? І тепер сім'ям різних народностей належить пройти безліч пригод, які сповнені проникливості і гумору. Що допоможе молодим у боротьбі з міжнаціональними суперечностями, які виникли між їх родинами, дізнається той, хто подивиться Отхончик. Перша любов. В даному випадку комедію можна порівняти з фільмом Диктатор, де також зачіпається тема міжрасових суперечностей.

Для роботи у фільмі режисер Баїр Дышенов запросив акторів-дебютантів, однак, незважаючи на малий досвід, хлопці чудово впоралися з поставленим завданням. Окремо варто відзначити технічну сторону кінострічки - картинка, звук і музичний супровід вийшли чудовими. Крім цього Отхончик. Перша любов наповнена іронічними моментами, які не можуть не радувати.

Дивитися фільм Отхончик. Перша любов (2013) в хорошій якості

Отхончик. Перша любов (2013)Отхончик. Перша любов (2013)Отхончик. Перша любов (2013)

Отхончик. Первая любовь (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.