За кадром... (2013)

За кадром... (2013) дивитися онлайн

За кадром... (2013)
22 жовтня 2019

Про фільм За кадром... (2013) українською мовою:

Фільм За кадром... (2013) - це комедійна мелодрама, в основі якої лежить класичний сюжет, що стосується вічної проблеми батьків і дітей. Це історія, яка розкриває не тільки про напруженості відносин між огидним батьком і амбітної дочкою, але і піднімає феміністичний питання професійного рівності. Адже, незважаючи на різні сучасні погляди, все ж в деяких сферах ще існує статева нерівність і на жінку дивляться з підозрою. Героїня фільму виступає проти цього і готова довести свою здатність протистояти конкурентові-чоловікові.

Фільм За кадром... (2013) розповідає про досить цікавою індустрії. Перед глядачем розкривається таємний завіса озвучування відеоматеріалу. Всі звикли вникати в сюжет, розглядати барвисті декорації і яскраву картинку, нехай навіть це рекламний ролик або трейлер, а на тонкощі озвучування мало хто звертає увагу. Виявляється, що і тут можуть розгортатися цікаві події і часто ведеться гаряча боротьба за місце під сонцем. Тут теж є достатня кількість конкурентів, бажаючий озвучувати одну і ту ж роль і кожен готовий заради цього на все. На жаль, в цій боротьбі стираються всі рамки, навіть сімейних відносин.

Головною красою фільму За кадром... (2013) виступить актриса Єва Лонгорія з Відчайдушних домогосподарок. Тільки заради цієї красуні багато чоловіків кинуться його подивитися. Але і сюжет досить сильно приваблює. Кого ж зіграє ця пекуча брюнетка, чи зможе батько переглянути свої пріоритети і зрозуміти, що немає нікого важливіше і рідніше дочок? Про це з легкістю можна дізнатися, переглянувши захоплюючу комедію За кадром... (2013).

"Speak up and let your voice be heard"

Країна: США
Повна назва: За кадром... / In a World...
Дата виходу фільму: 20 січня 2013
Дата виходу на DVD: 18 лютого 2014

У ролях: Лейк Белл, Роб Кордри, Олександра Холден, Єва Лонгорія, Кен Маріно, Деметри Мартін, Фред Меламед, Тіг Нотаро, Нік Офферман, Михаэлла Уоткінс
Режисер: Лейк Белл
Жанр: комедія
Тривалість: 93 хв / 01:33

Дивитися фільм За кадром... (2013) в хорошій якості

За кадром... (2013)За кадром... (2013)За кадром... (2013)

За кадром... (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.