Однією лівою (2015)

Однією лівою (2015) дивитися онлайн

Про фільм Однією лівою (2015) українською мовою:

У фільмі Однією лівою (2015) розповідається про долю головного героя по імені Макс. Він є щасливим скульптором і відчайдушним холостяком. Користується популярністю до представниць прекрасної статі і отримує все нові і нові замовлення по роботі. Все б життя Макса було чудово, якщо б не його права рука, в прямому сенсі цього слова. Після одного випадкового знайомства з симпатичною дівчиною, вона виходить із-під контролю свого власника і порушує звичний уклад життя, який був для нього звичний і зручний. Кінцівку раптово вважає себе розпещеної панянкою і заподіює скульптору масу неприємностей. Люди, що оточують його, починають думати на повному серйозі, що він сходить з розуму. Тому протягом всього часу Макс намагається впоратися зі своєю проблемою, однак, до самого останнього моменту не ясно, чи вдасться йому це.

Хотілося б відзначити акторський склад цієї стрічки, який забезпечив їй вже половину успіху. До нього увійшли такі російські знаменитості, як: Дмитро Нагієв, відомий всім нам по серіалам Фізрук, Кухня, а також безлічі інших російських фільмів, Поліна Гагаріна, Михайло Галустян та інші. Вони вже не раз з'являлися в комедіях, і на цей раз їх вихід вдався на славу. Сумнівалися лише в Поліні Гагаріної, яка до цього знімалася тільки в музичних кліпах. Але, судячи з усього, її дебют виявився успішним. Крім того, глядачі, які вже встигли подивитися комедію Однією лівою (2015) онлайн, стверджують, що вона сподобалася їм з-за романтичної спрямованості. Втім, якщо і негативні відгуки, залишені людьми, які не знайшли в картині ніякого сенсу.

Дивитися фільм Однією лівою (2015) в хорошій якості

Однією лівою (2015)Однією лівою (2015)Однією лівою (2015)

Одной левой (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

крутий фільм cranky правда в деяких моментах трохи занудний ми з подругою дивились то майже весь фільм ржали або це в нас така природа над кожним словом сміятися applause  або фільм реально прикольй  lol roll biggrin smile хах прикольні смайли
Супер

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.