Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992)

Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) дивитися онлайн

Home Alone 2: Lost in New York

Про фільм Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) українською мовою:

Ось ще одне підтвердження того, що поспіх до добра не доводить. Варто запізнитися і в слідстві - сильно поквапитися - і вже назрів ризик втратити одного з членів команди, тобто сім'ї, і йому варто бути хоч трохи ініціативним і рішучим - він не буде стояти на місці і чекати поки його підберуть. Тут же сплутав тата з ким-то і втік на інший рейс... Так і вийшов заміс, в результаті якого Кевін і вся його інша сім'я розлетілися на різних літаках в протилежні сторони. Але як вчить фільм Один вдома 2 онлайн в хорошій якості - немає лиха без добра, і маленький хлопчик, вдосталь повеселившись у великому місті, взявся за зовсім недитячі справи - рятувати від грабіжників магазин дитячих іграшок.

Ну а грабіжники? Інші якісь? Ні, все ті ж телепні у яких трохи додалося ідіотизму - бачити результат невеликого терміну у в'язниці, який вони перервали раптовим втечею. І той же випадок заносить їх у той же місто, що і Кевіна, і вони обов'язково перетнуться тут. Світ тісний - все як у житті. А попереду чекає головне випробування - свіжа порція знущань маленького хлопчика над дорослими тупицями, яка почнеться, продовжиться і закінчиться на веселій ноті - майже також, як і в першій частині. Так що веселого перегляду, наш киноресурс з радістю надає вам новорічні фільми онлайн.
Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992)

Дивитися фільм Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992) в хорошій якості

Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992)Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992)Сам удома 2 / Один вдома 2: Загублений у Нью-Йорку (1992)

Один дома 2: Затерянный в Нью-Йорке (1992) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • димон
  • 9 лютого 2018 16:07
  • +1
Вікторія,
згоден фільм супер clap
  • kalman
  • 16 січня 2018 05:48
  • 0
Фільм дуже чудовий) фільм мого дитинства)
  • Вікторія
  • 1 січня 2018 22:14
  • 0
Мені дуже подобається цей фільм ! inlove yes
я тоже не робот)
Чудово.Мені сподобався цей фільм

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.