Фільми онлайн » Комедії » Кохання - найкращі ліки (2014)

Кохання - найкращі ліки (2014) дивитися онлайн

Supercondriaque

Про фільм Кохання - найкращі ліки (2014) українською мовою:

Роман Фобер - один з тих, кого в суспільстві прийнято вважати невдахами і час від часу шкодувати. Посудіть самі: у Романа страшна іпохондрія, він постійно шукає у себе симптоми різних захворювань і страшно боїться померти від якого-небудь пропущеного лікарями недуги. Постійні набіги на лікарню і спроби привернути увагу лікарів до свого жалюгідного стану нічим для Роману не закінчуються: зрештою, він цілком здоровий, і ніяких серйозних проблем, крім нестабільною психіки, у нього не спостерігається. 

Роками спостерігаючи за поведінкою і станом Роману, його єдиний друг, доктор Звенка, вирішує, що настав час покінчити з іпохондрією. Його рішення просто і радикально - Роману, у якого для охмурення жінок ніколи не вистачало ані шарму, ані бажання, потрібно знайти ідеальну супутницю, спілкування з якою вилікує його від нестерпного хвороби. Ось тільки де ж знайти святу, яка витерпить Романа і побажає залишитися поруч з ним?
Кохання - найкращі ліки (2014)

Дивитися фільм Кохання - найкращі ліки (2014) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Кохання - найкращі ліки (2014) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Кохання - найкращі ліки (2014)Кохання - найкращі ліки (2014)Кохання - найкращі ліки (2014)

Любовь от всех болезней (2014) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Комедія чудова!!! Давно так не сміялась! Подивилась цю комедію вже 4 рази. Усім раджу!!! rofl

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.