Імоджен (2012) дивитися онлайн

Girl Most Likely

Про фільм Імоджен (2012) українською мовою:

Вона талановита письменниця, її книжки популярні, рейтинг підскакує до межі, а шанувальники зачитують її книги до дірок. Але одного разу її хлопець зізнається в зраді, вони розходяться, і єдине, що героїні фільму Імоджен (2013) залишається робити - тиснути на жалість. А так в голові письменника завжди народжується перебільшено-драматичний план, але єдиним діючим способом Імоджен порахувала - зображення самогубства. Иможден - історія письменниці, яка зневірившись зі своїх життєвих проблем, вирішує зобразити суїцид, і повернути свого колишнього хлопця. Написавши прощальну записку, розкидавши таблетки, вона зображує спробу суїциду і потрапляє в лікарню. І ось там все почалося: приїхала мама, з якою вона довго не спілкувалася, а значить потрібно рятуватися втечею. Але всіма правдами і неправдами мама відвозить Імоджен в батьківський будинок, де орудує всі її сімейство, яке не відрізняється особливим раціональним поведінкою.

Новий бойфренд мами - спецагент ЦРУ, що у фільмі Імоджен наганяє не серйозності, а навпаки багато комізму. Братик дивний тип, який носить за собою металевий панцир. Тут є родина, тут затишно і немає брехні, в світі якої звикла жити Імоджен. Справжні друзі прийдуть на допомогу, а решта кинуть у важкій ситуації. Незабаром і сама Імоджен зрозуміє, в якому світі жила і залишить своє Нью-Йоркське товариство, яке крім обману і лицемірства не дасть їй нічого. Тут Імоджен зустріне милого співака-початківця, з яким у них може щось вийти.

Імоджен (2013) - романтична комедія з розряду простих, але дуже проникливих фільмів, як, наприклад, Ця - безглузда - любов. Фільм про вірних друзів, теплою сім'ю, про те, як разюче відрізнялася життя героїні до повернення в батьківський дім. Искрене, мило, тепло і дуже забавно - там можна охарактеризувати відбуваються з головною героїнею події. Трохи божевілля, трохи незграбності головної героїні, трохи романтики - ось рецепт хорошого домашнього фільму, яким і є ця кінострічка
Імоджен (2012)

Дивитися фільм Імоджен (2012) в хорошій якості

Імоджен (2012)Імоджен (2012)Імоджен (2012)

Имоджен (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.