Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001)

Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001) дивитися онлайн

Jay and Silent Bob Strike Back

Про фільм Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001) українською мовою:

Мовчазний Боб і його вірний друг Джей, балакучості якого вистачало на двох, жили в Нью-Джерсі своїм спокійним життям: продавали травичку місцевому населенню, підпирали стіну невеликого магазинчика і були всім задоволені. Але одного разу їх життя повністю змінилося: на прилавку магазинчика, поряд з яким вони провели більшу частину свого життя, Джей і Боб якось побачили випуски коміксу «Пихач і Хронік» - вельми популярної історії, яку планують екранізувати в Голлівуді.

Все б нічого, тільки от головні герої коміксу явно списані з самих Джея і Мовчазного Боба, які не отримали за це ні цента, а такого споживацького ставлення до своїх персон вони не потерплять. Друзі вирішують відновити справедливість і направляються в Голлівуд, в офіс компанії «Miramax», яка займається екранізацією пригод «Пихаря і Хроніка». Дорога попереду довга, а по дорозі Джей з Мовчазним Бобом зіткнуться з різними дивними героями: групою відчайдушних дівчат, досвідченим автостопщиком і багатьма іншими.

Дивитися фільм Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • У фільмах Кевіна Сміта часто згадується число 37. У даній картині можна помітити банер, на якому написано «Привітайте нас з нашим 37 пограбуванням». Сцена, на зйомки якої потрапляють Джей і Боб, позначена як «Сцена 37, дубль 1». Тюремний номер Джастіс - 373737.
  • Девід Духовни повинен був зіграти невелику роль, але, зрештою, відмовився від участі у фільмі.
  • Сцена в каньйоні знімалася в тому ж самому місці, що і багато епізодний серіал «Star Trek» (1966).
  • У фільмі міститься безліч посилань і натяків на «Зоряні війни» (1977) і подальші продовження популярної космічної саги.
  • У фільмі міститься безліч посилань і натяків на «Щелепи» (1975).

Дивитися фільм Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001) в хорошій якості

Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001)Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001)Джей та мовчазний Боб завдають удар у відповідь (2001)

Джей и молчаливый Боб наносят ответный удар (2001) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Бляха, я видел этот фильм на русском языке, и долго искал на украинском языке чисто из интереса, и тут наткнулся на Ваш сайт. Долгих лет вам, спасибо!
P.S: Многая літа ;-)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.