Бідна Liz (2013) дивитися онлайн

Про фільм Бідна Liz (2013) українською мовою:

У фільмі Бідна Liz зачіпається тема іноземців в Росії. Тут є і гумор, і безглуздість і трохи смутку. Головному герою, любителю кантрі і родео, важко зрозуміти тутешній вдачу та звичаї, особливо якщо з перших днів його подорож зовсім не заладилося. Як зрозуміти людей, які топлять цуценят, шльопають дітей і важко сприймають диваків. Але через час Джо зрозуміє, що Росія країна не тільки парадоксів, але милих людей і неймовірно красивих дівчат.

Головний герой фільму Бідна Liz (2013) - сержант Джо, який родом з суворою Канади. Він трохи наївний і звик сприймати світ через рожеві окуляри. Перед смертю, він пообіцяв своїй бабусі, що поїде на їх історичну батьківщину в Росію. Тепер 30-річний Джо Соколофф відправляється в іншу точку земної кулі, щоб виконати останню волю бабусі.

І тут понеслося: не встиг він сісти в поїзд, як подружився з попутниками, які грабують Джо, забираючи навіть документи. Канадець перебувати в безвихідному становищі: чужа країна, чужі закони, ні копійки грошей, ще й на потяг спізнився. Але природна чарівність допомагає хлопцеві доїхати до Кубані - батьківщини козаків і норовливих дівчат. Іноземцю важко зрозуміти росіян, парадоксальні ситуації не вкладаються в розумінні канадця. Але є одне чудове але: добрі люди завжди знаходять друзів, і любов, яка іноді буває строптива. Романтична комедія Бідна Liz - історія кохання провінційної дівчини Лізи і канадського сержанта Джо. Любов до красуні Лізі виникла з першого погляду, але чи зможуть ці двоє бути разом, незважаючи на їх різне сприйняття життя?

Дивитися фільм Бідна Liz (2013) в хорошій якості

Бідна Liz (2013)Бідна Liz (2013)Бідна Liz (2013)

Бедная liz (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.