Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009)

Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009) дивитися онлайн

The Twilight Saga: New Moon

Про фільм Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009) українською мовою:

Белу починають мучити думки про те, що вона, будучи людиною, неминуче постаріє, в той час як її коханий Едвард залишиться таким же, як зараз. Вона хоче стати такою ж, як сім'я Калленів, але її молодий чоловік не хоче навіть думати про те, щоб відняти життя Бели. А після того, як стало очевидно, що Бела поруч з Калленами не знаходиться в безпеці, Едвард ухвалює важливе рішення: пориває з дівчиною.

Незважаючи на те, що це рішення продиктоване турботою про Бэлу, їй не стає легше. Розлука приводить її у відчай, який розвіює один Бели - закоханий в неї Джейкоб Блек, індіанський юнак, що живе неподалік. Але обидва вони ще не знають, що індіанське поселення зберігає свій секрет, дуже схожий на той, що приховували Каллени. І незабаром Бела опиниться між двох вогнів - двох видів надприродних істот, які зберігають між собою крихкий світ. А тим часом Вікторія, рудоволосий вампір, відкриває полювання на дівчину і переслідує її.

Дивитися фільм Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знятий за мотивами роману Стефані Майєр «Новий місяць» (New Moon, 2006) із серії романів «Сутінки».
  • За первісним задумом Кетрін Хардвік, режисер першої частини, повинна була знімати і «Новий місяць». Але через розбіжності з «Summit Entertainment» вона змушена була покинути проект.
  • Довгий час ходили чутки про те, що виконавця ролі Джейкоба Блека, Тейлора Лотнера, замінять на більш дорослого актора. На місце Джейкоба пророкували і Майкла Копона, та Стівен Стрейт. У підсумку Кріс Вайц вирішив нічого не змінювати.
  • Проблеми приніс творцям і виконавець головної ролі Роберт Паттінсон. За три місяці до початку зйомок «Новий місяць» він до їжачка обстриг своє досить довге волосся, а модна зачіска - один з компонентів образу Едварда. Незважаючи на те, що до березня волосся відросло, Паттінсон змусив голів «Summit Entertainment» похвилюватися.
  • На роль одного з перевертнів розглядався Олівер Джеймс.

Дивитися фільм Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009) в хорошій якості

Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009)Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009)Сутінки 2. Сага. Новий місяць (2009)

Сумерки 2. Сага. Новолуние (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • таня
  • 16 грудня 2017 21:51
  • 0
Даже фантастичне і цікаве

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.