Термінатор 4: Спасіння прийде (2009) дивитися онлайн

Terminator Salvation

Про фільм Термінатор 4: Спасіння прийде (2009) українською мовою:

Засуджений до смертної кари Маркус вирішує віддати своє тіло на проведення медичних експериментів та підписує відповідний договір.Він прокидається в майбутньому, де правлять роботи, а людство змушене виживати і боротися з ними.Коннор, лідер існуючого Опору, намагається протистояти програмі Скайнет і її армії термінаторів.

Людей викрадають з метою перетворення в кіборгів. Крім того Джону надійшов сигнал про те, що термінаторами оголошений у розшук його батько, нині молодий хлопець по імені Кайл Різ.Під час операції Коннор знаходить в базі Скайнет креслення, за яким термінатори планують створювати нову серію термінаторів. Крім того генерал штабу повідомляє Джону, що знайдений код деактивації програми. Джон пропонує свою допомогу в дослідженні результатів дії коду на машини.

Тим часом Маркус добирається до зруйнованого Лос-Анжелеса. Всюди нишпорять термінатори, і рятує хлопця підліток, Кайл Різ. Кайл розповідає Маркусу про те, що сталося за останнє десятиліття. Вони слухають по радіо звернення Коннора і намагаються знайти штаб Опору. Але по дорозі робот-жнець захоплює Кайла, а Маркус, намагаючись врятуватися, знаходить пілота винищувача, яку звуть Блер. Саме вона допомагає хлопцеві дістатися до штабу. Саме там Маркус познайомиться з легендарним учасником Опору Коннором і дізнається страшну таємницю, яка може коштувати йому життя або ж стати ключем до порятунку виживання людства.
Термінатор 4: Спасіння прийде (2009)

Дивитися фільм Термінатор 4: Спасіння прийде (2009) в хорошій якості

Термінатор 4: Спасіння прийде (2009)Термінатор 4: Спасіння прийде (2009)Термінатор 4: Спасіння прийде (2009)

Терминатор 4: Да придёт спаситель (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.