Термінатор 2: Судний день (1991)

Термінатор 2: Судний день (1991) дивитися онлайн

Terminator 2: Judgment Day

Про фільм Термінатор 2: Судний день (1991) українською мовою:

Сара Коннор, яка пережила спробу її вбивства кіборгом з майбутнього, народила сина. Вона назвала його Джоном. Але жінка не може відчувати себе спокійно. Її постійно мучать страшні видіння і сни про прийдешню катастрофу. Вона пам'ятає, що її син очолить опір в далекому майбутньому проти повсталих машин. Джон нічого не знає про своє призначення та про те, що тепер саме він стане метою нового покоління кіборга, який вже прибув в минуле, щоб знищити лідера людства ще в юності.

Незабаром він знаходить Джона і Сару. Але їм на виручку приходить робот, якого опір перепрограмував і відправив рятувати юного Коннора. Він вступає з ним у сутичку, і виграє час для втікачів. Але довго ховатися вони не можуть. Машина, створена лише для вбивства Джона, наполегливо їх розшукує і не дає віддихатися. Термінатор, захищає їх, робить все, що в його силах.Джон не може зрозуміти, чому саме він. Хлопчик просить матір розповісти про те, що відбувається і коли дізнається правду, починає вести себе як справжній підліток. Він весь час перечить, заперечує свою причетність, вважаючи Сару божевільною. Щоб врятувати сина, жінці доведеться піти на багато жертв, спробувати протистояти машині-вбивці. Вона не буде спокійно дивитися на те, як кіборг все ближче підбирається до Джона.

Дивитися фільм Термінатор 2: Судний день (1991) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Термінатор 2: Судний день (1991)

Дивитися фільм Термінатор 2: Судний день (1991) в хорошій якості

Термінатор 2: Судний день (1991)Термінатор 2: Судний день (1991)Термінатор 2: Судний день (1991)

Терминатор 2: Судный день (1991) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Кращий фільм світового кінематографа шедевр який створено на десятиліття назавжди залишиться в історії світового кінематографу

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.