Крути 1918 (2019) дивитися онлайн

Про фільм Крути 1918 (2019) українською мовою:

Фільм «Крути. 1918 »заснований на реальних історичних подіях. Через століття після бою на залізничній станції неможливо встановити окремі факти, точна кількість бійців, які брали участь в битві, втрати з обох сторін. Художній вимисел тісно переплетений з справжніми подіями. Втім, ця обставина аніскільки не зменшує ступінь героїзму молодих людей, студентів, юнкерів, які опинилися готовими віддати власні життя заради світлої ідеї, залишитися вірними присязі, обов'язку перед народом і Батьківщиною. Один з найбільш драматичних епізодів другої половини 20-х років минулого століття радикальним чином вплинув на історичний розвиток цілого регіону Європи. Через кілька місяців після революційних подій в Петрограді осередки збройного протистояння виникли в безлічі великих населених пунктів колишньої Російської імперії.

Київ став ареною непримиренного протистояння декількох політичних сил. Відсутність єдності серед керівництва новоствореної УНР призвело до того, що багатотисячна армія більшовиків під командуванням досвідченого царського офіцера, який вирішив служити новій владі, без особливих зусиль зуміла наблизитися на критично небезпечну відстань до Києва. Серед кількох сотень молодих бійців, що вступили в сутичку з переважаючими силами противника на залізничній станції, були Олексій і Андрій Савицький. Раніше братам не завжди вдавалося знаходити спільну мову. Заважали взаєморозумінню і щирі почуття обох до красуні Софії. Тепер хлопцям стало зрозуміло, що всі колишні проблеми залишилися в минулому, потрібно готуватися до вирішального бою. Дивіться фільм «Крути. 1918 », і побачите продовження драматичної історії.

Дивитися фільм Крути 1918 (2019) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Крути 1918 (2019)

Дивитися фільм Крути 1918 (2019) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Крути 1918 (2019) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Крути 1918 (2019)Крути 1918 (2019)

Круты. 1918 (2019) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.