Монстри 2: Темний континент (2015)

Монстри 2: Темний континент (2015) дивитися онлайн

Monsters: Dark Continent

Про фільм Монстри 2: Темний континент (2015) українською мовою:

Після того, як страшні монстри заселили підлогу Мексики, перетворивши її в карантинну зону, минуло вже кілька років. Монстри почали стрімко захоплювати території, в зоні зараження опинилася більша частина планети. Єдиним дієвим способом боротьби з ними вважається найсильніша бомбардування всій зараженій місцевості, але при цьому гинуть не тільки загарбники, але і мирні жителі. Але навіть такий метод боротьби не допомагає зупинити поширення монстрів, які вже почали з'являтися у великих містах і знищувати все на своєму шляху. При цьому в деяких регіонах з'явилися повстанці, яких не влаштовують методи боротьби з забрудненням.

Рядового Майкла Спаркса зовсім недавно закликали в армію, але він вже встиг взяти участь у кількох бойових виходах в зону конфлікту і навіть допоміг знищити одного величезного монстра. Під час чергової місії він разом зі своєю групою відправляється в пустелю, де недавно пропав невеликий загін військових. У підсумку рятувальна операція перетворюється на справжній кошмар, адже солдатам доведеться воювати відразу на кілька фронтів. Чи зможуть вони впоратися з таким складним завданням і повернутися на базу живими?
Монстри 2: Темний континент (2015)

Дивитися фільм Монстри 2: Темний континент (2015) в хорошій якості

Монстри 2: Темний континент (2015)Монстри 2: Темний континент (2015)Монстри 2: Темний континент (2015)

Монстры 2: Тёмный континент (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

гуано а не кіно, просто бреддддддддддддддддддд, отсой, текст вашого коментаря занадто короткий, кінобред так норм не короткий ?????????

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.