Закоханий скорпіон (2013) дивитися онлайн

Alacrán enamorado

Про фільм Закоханий скорпіон (2013) українською мовою:

Молодість завжди штовхає на вчинки, за які стає соромно. В житті Хуана, героя драми Закоханий скорпіон, такою помилкою стала неонацистська угруповання, членом якої був Хуан. У його житті це було не що інше, як безпринципна промивка мізків, де головне жорстокість і ненависть. Після такого тривалого впливу дуже важко повернутися до людяності і покінчити зі злочинністю. Від подальших помилок Хуана рятує Карломонте, колишній боксер, а нині тренер і п'яниця. Але, на превеликий подив, він справжній психолог, який має міцний дух і бажання рятувати таких же, як він: заплуталися у власній життя.

Після того, як Хуан прийшов у спортзал до Карломонте, він став змінюватися. Його жорстокість пройшла, радикальні погляди змінилися на лояльні, він подружився з Френкі, чорношкірим партнером по спарингу, який став його єдиним другом. Пройшла ідеологія, якої так довго жив, герой фільму Закоханий скорпіон, змінилася на справжню людську життя з правом на любов. В його серці поселилася надія на нормальні відносини, Хуан закохався в Алісу, дівчину, підробляє в спортзалі. Але такий поворот подій дуже розчарував Луїса, лідера неонацистів. Він розуміє, що догляд Хуан може підірвати його авторитет, а тому він оголошує Хуана зрадником і починає полювання за його близькими.

Закоханий скорпіон (2013) - іспанська драма, про ідейну перелом у життя колишнього члена неонацистського угруповання, якого змінив спорт. Це у своєму роді концептуальне кіно про особистості, про переродження, про зміну свого «Я». Завдяки чудовій грі акторів, сюжет сприймається реалістично, без пафосу та забобонів. Натуральні бої, щирі судження, боротьба головного героя з самим собою і образ тренера Карломонте, який зміг врятувати хлопця від трагічного майбутнього.
Закоханий скорпіон (2013)

Дивитися фільм Закоханий скорпіон (2013) в хорошій якості

Закоханий скорпіон (2013)Закоханий скорпіон (2013)Закоханий скорпіон (2013)

Влюбленный скорпион (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.