Метод Хітча (2005) дивитися онлайн

Hitch

Про фільм Метод Хітча (2005) українською мовою:

Алекс Хітченс - досвідчений пікап-тренер, він здатний навчити будь-якого хлопця знайти підхід до дівчини, в яку закоханий. У Алекса хороші гонорари, він справжній професіонал, у якого не буває невдач. Якось до нього за допомогою звертається Альберт Бренамен, бухгалтер однієї фірми, який закохався в багату клієнтку - Алегро Коул. Скориставшись порадою Хітча, Альберт домагається уваги Алегро і отримує запрошення на побачення.

А тим часом сам Хітч зав'язує знайомство з журналісткою Сарою, яка працює в «жовтій газеті, і влюется в неї, здійснюючи часом безглузді й дивні вчинки. Все це час Сара пише про історію знайомства Альберта і Алегро, розслідує справу таємничого доктора-свата». В кінці кінців вона розкопує історію Хітча і пише про нього статтю, відразу прославивши Алекса. Але герої втрачають своїх коханих і тепер їм потрібно проявити неабияку винахідливість, запевняючи коханих в щирості своїх почуттів.
Метод Хітча (2005)

Дивитися фільм Метод Хітча (2005) в хорошій якості

Метод Хітча (2005)Метод Хітча (2005)Метод Хітча (2005)

Правила съема: Метод Хитча (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Тіна
  • 14 листопада 2017 01:57
  • 0
Чудовий фільм! В ньому є багато прикладів про те, як справжнє почуття і велике бажання зробити щасливою свою обраницю допомагає розкрити її серце назустріч закоханому в неї герою. А спочатку - тільки трошки підказок від Хітча! clap
  • Igor
  • 18 серпня 2016 19:50
  • 0
Класний фільм.Дивишся з задоволенням.Історії фільму це реальні історії які можуть трапитись з кожним.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.