Важко бути Богом (2014)

Важко бути Богом (2014) дивитися онлайн

Важко бути Богом (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Важко бути Богом (2014) українською мовою:

Десь в глибинах космосу загубилася планета, мешканці якої живуть в середньовічному світі, давним-давно встановили контакт з інопланетянами, але навіть не зрозуміли цього. У ролі гостей, прилетіли з далекої зірки, цього разу виявилися самі земляни, куди більш розвинені, що зводять свою присутність в чужому суспільстві до спостереження за змінами, які в ньому процесами. Один з таких спостерігачів - дон Румата Эсторский, в чиї завдання входить м'яка корекція відбуваються на планеті подій, не переходить межі розумного і не порушує природний хід подій.

Дон Румата вже досить давно веде свою тиху життя, але це не означає, що робота дається йому легко. Адже жити в середньовічному суспільстві, що роздирається дикістю і жорстокістю, і не розділяти її цінності значить кожен день стикатися зі складним моральним вибором. І хоча дон Румата багато років успішно справлявся з цим завданням, попереду випробування складніше - він повинен змиритися з пануванням справжніх чудовиськ або піти проти них з мечем, тим самим порушивши основні правила гри.

Рік випуску: 2014
Країна: Росія
Жанр: Драма, Вітчизняний
Тривалість: 02:57:14

Режисер: Олексій Герман
У ролях: Леонід Ярмольник, Юрій Цурило, Наталія Мотева, Олександр Чуйно, Євген Герчаков, Олександр Ільїн, Петро Меркур'єв, Олег Ботин, Костянтин Биков, Юрій Думчев

Дивитися фільм Важко бути Богом (2014) в хорошій якості

Важко бути Богом (2014)Важко бути Богом (2014)Важко бути Богом (2014)

Трудно быть Богом (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.