Тепло наших тіл (2013) дивитися онлайн

Warm Bodies

Про фільм Тепло наших тіл (2013) українською мовою:

Багато кіномани вже порівняли фільм Тепло наших тіл (2013) з таким романом-епопеєю як «Сутінки», проте автор цього твору, Ісаак Маріон, категорично заперечує паралель між двома абсолютно різними за своєю глибиною і змістом історіями. За визнанням автора, єдиною сполучною ланкою служить любов між різними проявами життя. Режисер мелодрами Тепло наших тіл, Джонатан Левін, майстер короткометражок і драм, в яскравих фарбах показав неіснуючий світ, в якому панують хаос і безлад.

Дія фільму переносить нас у майбутнє, коли Земля являє собою поле для битви між зомбі і вижили людьми, кількість яких зменшується з кожним днем у геометричній прогресії. Зомбі Р, який колись був людиною, але будучи «убитим», перетворився в чудовисько, всі дії яких спрямовані на знищення живих мешканців планети. На перший погляд, він нічим не відрізняється від своїх побратимів, каже всього кілька слів. Дії Р настільки машинально, що часом мучать сумніви - хто саме постає перед глядачем – мрець або його тінь. Його пам'ять порожня і бездонна, свідомість не зберігає спогади про колись сталися події, його обличчя не виражає ніяких емоцій, а серце – почуттів. Проте дівчина Джулі змогла розгледіти в ньому щось більше, ніж просто бездушного вбивцю. Володіючи доброю душею і безмежною вірою в добро, Джулі перша робить крок назустріч, не очікуючи відповідної реакції. Почавши спілкуватися, вони стали дізнаватися внутрішні світи один одного і пізніше дружба переростає у щось більше. Любов-прекрасне почуття, яке виникло між потенційними ворогуючими сторонами, є тим ключем, який здатний покласти край панує на Землі безладу і запустіння.

Однак героям належить подолати неабияку кількість перешкод, перш ніж Земля знову засяє світлом і гармонією. Ніколас Холт, виконуючий роль Р завоював серця молодих глядачок, знявшись у фільмах «Люди Ікс: Перший клас», «Спускаючись з гори», «Шпана». Його напарниця Тереза Палмер, яка грає роль Джулі Гріджіо, незважаючи на свій юний вік, вже була помічена в декількох гучних кіно-проектах. Прем'єра фільму Тепло наших тіл викликає гарячі суперечки серед любителів фентезі, відомо про створення низки фан-клубів в підтримку даної стрічки.
Тепло наших тіл (2013)

Дивитися фільм Тепло наших тіл (2013) в хорошій якості

Тепло наших тіл (2013)Тепло наших тіл (2013)Тепло наших тіл (2013)

Тепло наших тел (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.