Промінь світла молодший (2013)

Промінь світла молодший (2013) дивитися онлайн

Sunlight Jr.

Про фільм Промінь світла молодший (2013) українською мовою:

До уваги поціновувачів представляється американський драматичний кінофільм Промінь світла молодший (2013), у якого також є альтернативне назва Санлайт Джуніор. Мова в ньому йде про так званої «американської мрії» або, вірніше, про зворотній бік медалі. Багато людей, які живуть в різних країнах, думають, що життя в Америці схожа на рай, що кожен бажаючий може досягти казкових висот і стати відомим. Але чи так це насправді? Чи Не ховається за цим буквально лізуть в очі лоском щось інше, шокуюче і навіть лякає?

Драма Промінь світла молодший (2013) - картина про складно долю подружньої пари, яка в невідповідний момент опинилася на самому дні суспільства. Всі події показаної глядачам історії, розгортаються навколо однієї сімейної пари, їх імена Річі і Меліса і вони зовсім на мілини. Річі - інвалід, назавжди прикутий до візка, який виходить саме мізерну допомогу, Меліса - звичайний клерк з низькою ставкою.

Але з пришестям одного дня і новини, яку він приніс, їх життя до невпізнання змінюється - герої фільму Промінь світла молодший дізнаються, що в недалекому майбутньому стануть щасливими батьками маленької людини. Герої давно марили дитиною і приймають рішення зберегти його. Але навіть таку чудову новину змогли затьмарити життєві обставини - майбутня мати потрапляє під скорочення штату і тепер родині абсолютно не на що жити, харчуватися і ростити малюка, до того ж, дівчину дошкуляє, постійними нагадуваннями про себе, її колишній залицяльник... чи Зможуть герої разом пройти через всі життєві негаразди і все-таки залишитися люблячою родиною, не втративши теплих почуттів один до одного? Що ж вибере героїня: життя в комфорті з нелюбим чоловіком чи щирі почуття, але в бідності? Чи зможе народження дитини щось змінити їх життя?
Промінь світла молодший (2013)

Дивитися фільм Промінь світла молодший (2013) в хорошій якості

Промінь світла молодший (2013)Промінь світла молодший (2013)Промінь світла молодший (2013)

Луч света младший (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.