Викрадені (2013) дивитися онлайн

Abducted

Про фільм Викрадені (2013) українською мовою:

Прогулянка по парку для молодої пари Джесіки і Дейва, героїв фільму Викрадені, обернулася трагедією. Через кілька годин вони прокинулися в порожній кімнаті будь-якого зв'язку з зовнішнім світом. Через спеціальний отвір (подібне є в конструкціях лабораторних клітин) їм приносять їжу і воду, але ні вимог, ні умов викрадачі не висувають. На другий день перебування в цьому страшному місці Дейв пропадає, а Джессіка виявляє у себе на спині дивну рану, схожу на слід від чіпа. Через деякий час повертається Дейв з такою ж раною на спині, і хлопці розуміють, що стали жертвами жахливого експерименту. Невідомі в помаранчевих костюмах проводять досліди: ставлять крапельниці з невідомими ліками, посилають електричні імпульси в мозок, впливають на психіку за допомогою світла. Щоб не зійти з розуму, не втратити рахунок у часі і мати докази того, що сталося, хлопці ведуть відеощоденник, намагаючись зрозуміти мету цього викрадення.

До них в камеру потрапляє ще три молоді пари, з якої відбувається все те ж саме, що і з головними героями. Одна з пар Еліот і Марія, володарі наукового ступеня, розповідає Джесіці та Дейву, що все це справа рук прибульців, і вони - обрані. Надії про порятунок слабшають, будь-яка спроба до втечі - негайно припиняється. Джессіка і Дейв усвідомлюють, що світ навколо змінився і більше ніколи не стане колишнім. У фільмі Викрадені (2013) інопланетяни хочуть створити нове суспільство, а молоді люди - обрані «Адам і Єва», ті, з яких почнеться нова цивілізація.

Викрадені (2013) - фантастичний трилер про закохану пару, яка стала жертвою інопланетян, які проводили досліди над тілом і розумом. Фільм насичений динамічними діями, що давить атмосфера змушує переживати за головних героїв, які незважаючи ні на що чинять опір прибульцям. Кожну секунду виникають питання про гуманність, силу людської волі й жаху всього, що відбувається Інтригуючий початок, оригінальний сюжет, відсутність фантастичних спецефектів і цікавий кінець надають фільму Викрадені особливій реалістичності і проникливості.
Викрадені (2013)

Дивитися фільм Викрадені (2013) в хорошій якості

Викрадені (2013)Викрадені (2013)Викрадені (2013)

Похищенные (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.